Модні топи 2013

Не закохатися в деякі тенденції майбутнього сезону просто неможливо, будь то приємні тілу і оку тканини або ж квіткові принти, які просто не можуть наскучити.

Модні блузи і топи літо 2013: вічна класика проти навіженої асиметрії

Люди різні: комусь подавай строгість, традиційність і консервативність, а хтось любить скажені писки моди, усілякі новинки і творчий безлад.

В майбутньому сезоні модельєри намагалися догодити і тим, і іншим, запропонувавши як класичний крій блуз і топів, так і найхимернішу асиметрію. Особливо модними стануть моделі на одне плече.

модні топи 2013

модні топи 2013

Модні блузи 2013: декольте замовляли? А ми вам ще і розрізи додатково!

«Подивись, яка кофта! Давай її купимо? Ні? Чому ні?! Вона мені так подобається, нууу куууупи!». Знайомо? Більшості жінок - точно. І тепер у них з'явився новий аргумент для чоловіка, в якого вони випрошують купити нову блузу або топ. І це декольте! Весною і літом плотські вирізи стануть актуальні як ніколи. Ну якому чоловікові не захочеться побачити розкішне і вабляче декольте? І модні топи 2013 підтримують його в цьому!

Прозорі тканини, відкриті плечі - все, як належить, в кращих традиціях.

модні топи 2013

Зухвалі вирізи виблискуватимуть на всіх модних дівчатах вже влітку. Спокусливі натяки просто не зможуть залишити байдужим жодного представника сильної статі.

модні топи 2013

Калейдоскоп тканин і матеріалів модних блуз і топів літа 2013

Різноманітність тканин в наймодніших топах сезону весна-літо 2013 вражає і зачаровує. Тут і мереживо, і атлас, і хутро, і навіть пальмове волокно. З такими тканинами нам точно не страшні жодні чудасії досить мінливої літньої погоди - ні спека, ні різке похолодання.

модні топи 2013

Ах, ця баска!..

Баска, модна впродовж вже багатьох сезонів, і на цей раз не змогла обійти стороною головні подіуми світу. Топи з баскою - це хіт весни і літа 2013. Моделі блуз що розширяються донизу також будуть в тренді.

Якщо у вашому гардеробі ще немає подібних речей, то терміново купуйте вбрання з баскою вже зараз, адже це одна з тих речей, які самим кращим чином підкреслюють жіночність і витонченість. Проте не забувайте підтримувати себе у формі, оскільки баска хоч і створює дуже ефектний силует, але на об'ємній фігурі вона лише додаватиме непотрібні сантиметри.

модні топи 2013

Довше чи коротше? Модні фасони блуз 2013

Короткий топ? Подовжена блуза? Ніяк не можете визначитися з відповідною довжиною? Експериментуйте! Благо мода весни і літа 2013 це дозволяє: у колекціях багатьох відомих і іменитих дизайнерів представлені як зовсім коротенькі топики, так і подовжені моделі.

модні топи 2013

Атласні, з шифону, із забавними малюнками і геометричними принтами - всі ці модні речі обов'язково знайдуть свою хазяйку, яка гордо демонструватиме їх оточуючим.

А наостанок.

Модні топи 2013 закрутять голову кому завгодно: хороводи кольорів, складні фактури, смужки.

модні топи 2013

Моделі із зав'язками теж знайшли собі місце в колекціях майбутнього сезону. Вибір не може не радувати, і наступним літом ми будемо готові з'явитися в самому кращому і вигіднішому світлі.

модні топи 2013

Джерело uwоmеn.ru

Додати коментар/відобразити коментарі