Модні туфлі 2013 року

Модні туфлі для жінки означають не менше, ніж її сумка або манікюр. І це абсолютно правильно, адже напевно кожну дівчинку з дитинства вчать наскільки важливо стежити за своїм зовнішнім виглядом, найважливішою складовою якого незмінно залишається взуття.

Модні туфлі 2013 року

На модних показах колекції туфель 2013 надзвичайно всілякі. У топі лідерів 2013 року - туфлі-човники, виконані з мережива. Ці ніжні моделі додадуть певну долю шику і легкості образу. Жінка в такому взутті точно не залишиться непоміченою, а характерна тут гамма пастельних і бежевих відтінків додасть чарівності їх хазяйці. Актуальними залишаються всі види темних тонів, чорне і глибоко-синє мереживо як і раніше в тренді.

Туфлі-човники 2013

Провідні дизайнерські будинки представили колекції червоних і насичено-зелених туфель. Характерною рисою моделей є високий каблук, декор з використанням металевих виробів. Фактура взуття всіляка, зустрічається гладка і лакована шкіра, оксамит, різного роду текстиль. Такі аксесуари відмінно уживуться і у вечірніх, і в повсякденних комплектах одягу. У числі основних тенденцій утримує свої позиції матеріал, що імітує шкіру рептилій. Дизайнерські моделі представлені в найнеймовірніших фасонах. Деякі модельєри вважали за краще розписати модні туфлі 2013 року в змішані принти, які присутні не лише на зовнішній, але і на внутрішній стороні туфель. Актуальними в 2013 році будуть різні набивання морської, нічної і урбаністичної тематики, в топі - абстрактні і фантазійні узори, які мають бути строго дозовані. Для урочистого заходу відмінно підійдуть модні туфлі в балетному або барочному стилі.

Жіночі модні туфлі 2013

В тренді каблук, причому навіть його невидима модель сповна допускається. Захована платформа неодмінно повинна супроводжувати модні туфлі. Головне правило - чим вище, тим краще. Модельєри вирішили вознести жінок на недосяжні висоти, і тут постаралися використовувати всі доступні їм способи. Стійкі широкі каблуки також залишаються в топі тенденцій. Все ще допускається активний декор пайетками, стразами, блисками і перлами. Каблуки, розташовані під незвичайним кутом по відношенню до підошви, також залишаються в числі актуальних віянь. Шпилька, не дивлячись на чутки, як і раніше не здає своїх позицій. У грядущих сезонах кутюрье пропонують її поєднувати з вузькими довгими носками, які знову повернулися в моду.

Туфлі на високому каблуці 2013 (фото)

Додати коментар/відобразити коментарі