Модні туніки 2011: універсальна мода

модна туніка

Бажаєте підкреслити всю красу своєї фігури? Тоді робіть вибір на користь тунік - особливих моделей напівплаттів, які влітку стають одними з найактуальніших деталей гардероба. Легкі, струмуючі туніки як ніщо інше підходить для літа. А які саме моделі є цього сезону модними, поговоримо в цій статті.

Цього літа туніки кинули виклик платтям, загрожуючи зайняти їх законне місце. Це не дивно, адже зараз туніки носяться як сповна самостійний атрибут одягу, а інколи з використанням аксесуарів.

Не дивуйтеся, але цього сезону, піддавшись загальній моді на максі-довжину, дизайнери запропонували на суд публіки моделі тунік завдовжки в підлогу. Вони неймовірно ніжні, просочені сексуальністю і особливою жіночністю. Такі туніки відрізняються не лише своєю довжиною, але і шириною. І щоб ви на вулиці не виглядали в ній, ніби впоспіху переплутали плаття і нічну сорочку, обов'язково носіть туніку з поясом, аби акцентувати увагу на талії.

Все ж туніки більше відносяться до пляжного одягу, але цього сезону вони непомітно перекочували на вулиці міст. Якщо хочете вразити свого хлопця, віддайте перевагу повітряній білосніжній туніці. Легка тканина струмуватиме по вашому тілу подібно до води, м'яко підкреслюючи всі вигини, хвилюючи партнера під час романтичної зустрічі.

Але найактуальнішими туніками цього літа стають моделі з принтом «смужка». Але це зовсім не банальний чорно-білий тандем, навпаки, життєрадісні і яскраві кольори вдало переплітаються між собою. Носити їх можна не лише на пляжі, але і на вулицях міста. А якщо підперезати коротку модель смугастої туніки тонким шнурком-поясом, ви точно станете найпомітнішою панночкою.

модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка

модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка модна туніка

Якщо ви бажаєте виглядати, надівши туніку, модно і чарівливо, не купуйте її відповідно вашому розміру. Головний секрет в тому, аби модель була на пару розмірів більше вашого. Струмуюча тканина туніки легко сідає, а прозорість тканини вигідно акцентує увагу на спокусливих формах. Туніка все ж самостійний «екземпляр» моди, тому надівати щось поверх неї не рекомендується.

Модні туніки: відео

Додати коментар/відобразити коментарі