Модні вечірні зачіски з покроковими фото: 5 трендових варіантів

Зачіска - важлива складова вечірнього образу і, звичайно ж, нам хочеться, аби вона відрізнялася від повсякденної.

Дні народження і Новий рік, клубні вечірки і корпоративи, 14 лютого і 8 березня - у нас безліч приводів для того, щоб потурбуваться про красиву вечірню зачіску.

Вечірні зачіски гарні тим, що їх можна створювати, оглядаючись на ретро-стиль, але з нотками сучасної техніки укладання.

Красива вечірня зачіска - гарантія успішного створення образу для вечірки

Красива вечірня зачіска - гарантія успішного створення образу для вечірки

Ми пропонуємо вам 5 вечірніх зачісок для довгого волосся і волосся середньої довжини, які легко зробити самій в домашніх умовах.

Бабетта з чубочком

Бабетта - вічна класика, яка завжди буде сучасною для вечірнього образу

Бабетта- вічна класика, яка завжди буде сучасною для вечірнього образу

Підходить для довгого і середнього густого, прямого волосся. Закріпивши волосся в хвіст на потилиці, потрібно пропустити його кінчик через основу хвоста, а потім закріпити довкола неї. Довгий чубочок можна зробити скошеним на бік, а короткий і прямий - дещо сприснути лаком, аби він тримав форму. Втім, бабетту можна зробити і без чубочка, а основу хвоста попереду прикрасити шпилькою.

Бабетта з чубочком і косами

Вечірню зачіску у вигляді бабетти легко можна зробити удома

Вечірню зачіску у вигляді бабетти легко можна зробити удома

Така бабетта також підходить для середнього або довгого густого волосся, але виходить більшою за розміром, що зорово збільшує голову. Підвівши і закріпивши позаду частину волосся, як показано на картинці, волосся, що залишилося вільним, потрібно заплести в коси і обмотати ними бабетту. З чубочком можна «погратись», зачесавши його на бік, або розділивши на дві частини.

Коса із гнучким обідком

Вечірня зачіска з косою і гнучким обручем - легко і красиво

Вечірня зачіска з косою і гнучким обідком - легко і красиво

Зараз багато простих і зручних пристосувань для створення цікавих зачісок, і одним з них є гнучкий обідок, що дозволяє закріплювати довге і середнє волосся. Ось одна з варіацій зачісок, які можна зробити за допомогою такого обідка і заплетеної коси. Надівши обідок, потрібно з одного боку заплести косу прямо поверх нього. А кінчик, що залишився, разом з іншим волоссям позаду заправляємо в обідок, накручуючи подібність гульки.

Закручені коси

Вечірні зачіски з косами на середньому волоссі дуже прості і ефектні

Вечірні зачіски з косами на середньому волоссі дуже прості і ефектні

Ще одна проста, але цікава зачіска створюється за допомогою трьох закручених кіс. Для неї достатньо волосся середньої довжини, хоча і на довгому вона добре виходить. Потрібно пов'язати три хвости так, щоб середній захоплював волосся з верхньої частини голови, як бачимо на фото 2-3. Потім кожен хвіст заплести в косу або декілька кіс. А коси закрутити на потилиці в спіраль і закріпити за допомогою шпильок.

Коса і безладні локони

Недбалі локони з косами прекрасно підійдуть для вечірнього образу

Недбалі локони з косами прекрасно підійдуть для вечірнього образу

Не можемо обійти увагою зачіску з неакуратними локонами, адже це модно і красиво. Проте «безладність» все ж досягається за допомогою засобів для укладання, і така зачіска виглядатиме ефектніше на мелірованому волоссі. Вінок з двох вільно заплетених кіс і скріплених посередині на потилиці, кінчики яких вільно спадають вниз, роблять таку зачіску завершеною і оформленою.

Додати коментар/відобразити коментарі