Модні в'язані шапки: 25 фото

Цього року неймовірно популярні головні убори, і колекції жіночих в'язаних шапок осінь-зима демонструють багато цікавих ідей, не поступаючись шикарним жіночим капелюхам сезону.

 Модні в'язані шапки

Dior, Lacoste (Лакост), Gareth Pugh (Гарет Пью), Emporio Armani (Эмпорио Армани) (вгорі), Gen Art

Облягаючі моделі жіночих шапок прагнуть підкреслити виразність обличчя і роблять акцент на пропорції, виділяючись оригінальною формою, асиметрією або ідеально чітким однотонним обрамленням.

 Модні в'язані шапки

Blugirl, Custo Barcelonna, Victoria Beckham (Вікторія Бекхем) , зверху вниз: Degen, Anna Sui (Анна Суі), Frankie Morello (Френкі Морелло)

Серед об'ємних моделей зустрічаються шапка-шкарпетка, шапка-труба, перуанська шапка (що закриває вуха, з кісками), спортивна прямокутна і інші оригінальні фасони.

 Модні в'язані шапки

Anna Sui (Анна Суі)

Трендом сезону стала оригінальна совина в'язана шапка від Anna Sui (Анна Суі) - мабуть, найяскравіша модель колекцій. Секрет її успіху в оригінальній обробці і формі: дизайнерові удалося з'єднати нетривіальне представлення модних етнічних мотивів і яскраву індивідуальність.

 Модні в'язані шапки

Charlotte Ronson (Шарлотта Роносон), Gareth Pugh (Гарет Пью), Julien David (Джул'єт Девід) (вгорі), Degen

Шапка-шлем стала ще одним модним трендом жіночих в'язаних шапок осінь-зима у цьому сезоні. Часто вона складає комплект зі светром і не завжди можна відразу визначити, що вони не єдиний ансамбль.

 Модні в'язані шапки

Degen, Gant, M.Patmos, Steven Alan, Tribune Standard

У моді фасон жіночої в'язаної шапки трикутної форми. Вона може бути з помпоном і без, з яскравими і контрастними смужками в спортивному стилі, однотонною або строкатою.

 Модні в'язані шапки

Anna Sui (Анна Суі), Blugirl, вгорі: Gant, Concept Korea, внизу: Gareth Pugh (Гарет Пью), Pamella Roland

Як і раніше популярні жіночі в'язані шапки з хутра і різна хутряна обробка. В основному, колекції пропонують однотонні моделі модних кольорів сезону: чорного, сірого, темно-зеленого, персикового і традиційного білого. Етнічні малюнки зустрічаються не часто, але оригінальна обробка в цьому стилі дуже актуальна. Також в моді шапки з яскравими, контрастними смужками.

Використано матеріали сайту verystylish.ru

Додати коментар/відобразити коментарі