Модні жіночі брюки 2013

З головних тенденцій брюк можна виділити широкі, кльош, вузькі і укорочені. Але увагу дизайнерів привернула не можливість пограти з фасонами, а використовувати всілякі теплі тканини . Окрім цього можна побачити тенденцію до епатажу і пошуку індивідуального рішення для кожних брюк з колекції. Не дивлячись на те, що мода пані капризна, вона буває ще досить прагматичною і практичною. Давайте оцінимо, як ці тренди проявляють себе в новому модному сезоні брюк.

Тканини і кольори

Секрет осіннього образу в поєднанні різних текстур, інколи навіть таких що, на перший погляд, не поєднуються одна з одною. Ця тенденція стосується і забарвлень. Наймодніші тканини для брюк цього сезону: шкіра, оксамит, джерсе, шерсть, крепдешин, віскоза, важкий шовк. Найбільш популярні кольори: синій, відтінки червоного, блакитного, хакі, зелений, білий, сизо-сірий. У малюнках домінує дрібно-абстрактний принт , квіткові і тваринні малюнки на тканині, геометрія.

Світові дизайнери в новому сезоні запропонували безліч вільних моделей, в основному прямі і розкльошені. Головний фасон це широкі розкльошені брюки , які чудово поєднуються з витонченими блузами, шовковими і трикотажними топами, укороченими жакетами.

Інтерес до наслідування минулого століття остаточно повернув моду 70-х. Це брюки-кльош із завищеною талією.

Універсальні вузькі брюки. Така модель досить універсальна, з чого б її не зробили з щільних тканин в нейтральних тонах. У новому сезоні брюки добре гармонують з одягом всіляких стилів: діловими жакетами, теплими светрами, короткими куртками, елегантними пальтами і хутряними жакетами.

Додати коментар/відобразити коментарі