Модні жіночі дублянки: 30 фото

жіночі дублянки
жіночі дублянки
Історія розвивається по спіралі. І мода з цього правила виключенням не є. Підтвердження цьому ми знайдемо в осінньо-зимовій колекції цього сезону.

Оскільки цього сезону модні темні відтінки темно-коричневого, чорного, вугільно-сірого і темно-оливкового кольорів, то, звичайно, одним з наймодніших фасонів буде класика, а саме пальто з овчини. Отже цього року багато відомих дизайнерів витримуватимуть саме цей стиль. Жодних надмірностей від модельєрів чекати не доведеться - прямий фасон і невеликий ремінець. Саме ремінець, тому що цей аксесуар передбачається тонким, злегка підкреслюючим талію, проте далеко не у всіх моделях. Довжину пропонують від кісточки до коліна, що можна побачити на прикладі модного будинку MAX MARA.

А ось в Hermes відповідально підійшли до такого матеріалу, як овчина, тому найцікавіші моделі елегантних і в той же час строгих моделей, представлені саме цим брендом. Колірна гамма вельми всіляка і представлена, наприклад пісочним, бежевим і навіть шоколадним відтінком.

Для любителів молодіжного стилю той же Hermes створив легші варіанти в стилі мілітарі. Reed Krakoff також відрізнився на цьому терені, також були представлені дублянки-куртки спортивного стилю, в яких овчина представлена в спеціальній обробці, яка захищає від вологи, холоду, а також дає тілу дихати.

Що стосується довжини, то вона обіцяє бути не нижче за стегно, а прямий силует відмінно поєднується з великим коміром-капюшоном, що відкидається (наприклад, в Etro). Подібні куртки дуже добре гармонують з класичними спідницями, відмінно поєднуються з водолазками з трикотажу. А вже про гармонію з одягом в стилі мілітарі і говорити не доводиться.

жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки
жіночі дублянки жіночі дублянки жіночі дублянки

Деякі інші модні будинки (Celine, Adam, Patrizia Pepe), пропонують солідніші і багатші оснащення своїм пальтом. А що може додати шику зимовому одягу більше, ніж обробка хутром? Лише обробка самим кращим хутром! Тому багато модельєрів вносять цей атрибут до своїх фасонів. Хутряні елементи представлені і бобром, і песцем, і ніркою, і навіть білкою. Отже і краса, і теплота власникам подібних моделей забезпечені.

Дублянки, як вибрати та носити: відео

Додати коментар/відобразити коментарі