Модні жіночі костюми 2012

модні жіночі костюми 2012
модні жіночі костюми 2012
Костюм - обов'язковий елемент базового гардероба сучасної жінки: зручний і практичний, він доречний в будь-якій ситуації при грамотному підборі аксесуарів. Модні жіночі костюми 2012 радують різноманітністю фасонів, вживаних матеріалів і колірних рішень.

Модні жіночі костюми 2012

Під костюмом розуміють комплект, що складається з двох-трьох елементів, визначальним з яких є спідниця або брюки. Наймодніші костюми 2012 - костюми брюк, адже саме вони мали скажену популярність в 70-х роках XX століття, стиль яких знаходиться на піку модних тенденцій.

Костюми брюк чоловічого типу пропагувалися ще з 30-х років XX ст Коко Шанель, Марлен Дітріх і іншими видатними жінками, проте в моду вони увійшли завдяки колекції Верб Сіна Лорана 1966 років. З тих пір вони зайняли міцні позиції в жіночому гардеробі, прописавшись в нім назавжди!

Жіночі костюми брюк, на відміну від чоловічих, мають елегантніший крій, плавні лінії якого підкреслюють красу жіночих форм. У 2012 році модні і класичні брюки, як в Michael Kors, і широкі, як в Marc Jacobs, і вузькі з укороченням, як в Saab, Celine, Balmain, і широкі, злегка укорочені і такі, що розкльошуються донизу, як в Giorgio Armani - варіантів багато! Окрім класичного піджака чоловічого типа, в моді багато альтернативних пропозицій: жакети з басками, як в Saab, безрукавки, блузи і сорочки, як в Celine.

Офісні варіанти костюмів брюк виконуються з тканин в класичну смужку або однотонних, причому гамма кольорів, що рекомендується, включає строгі, нейтральні тони - сірий, коричневий, бежевий. Проте сьогодні костюми брюк - це не лише діловий одяг: виконані з іскристих і блискучих матеріалів, вони прекрасно вписуються в атмосферу свята, створюючи спокусливий і сексапільний образ своїй власниці.

Найзнаменитіший творець елегантних костюмів брюк - Джорджіо Армані: у його колекції 2012 роки пропонуються моделі з тканин в смужку, клітку, з різними поверхневими ефектами блиску і металізації.

Нарядні костюми брюк 2012 модно надівати на голе тіло: це виглядає дуже сексуально і стильний! Звичайно, цей варіант - не для офісу.

Діловий костюм, що складається із спідниці і піджака або жакета, був розроблений ще в початку XX століття. При цьому було зроблено запозичення з чоловічого костюма таких досягнень кравецького мистецтва, як пропорції, крій. Ділові костюми із спідницею - завжди актуальні: це - вічний тренд моди, орієнтований на бізнес-леді.

Іншим популярним фасоном жіночого костюма із спідницею є створений Коко Шанель в 60-і роки XX століття. Що складається із спідниці «олівець» і приталеного жакета з круглим вирізом, цей костюм виявився зручним, практичним і при цьому - дивно елегантним і жіночним! Тепер цей костюм - класика моди!

Дизайнери Модного Будинку Chanel, зберігаючи традиції, в кожному новому сезоні пропонують моделі жіночого костюма, що складається із спідниці і жакета, і 2012 рік - не виключення. Природно, костюми від Chanel сильно змінилися, але в них головне - дух Коко Шанель, який виражається двома словами - жіночність і елегантність.

модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012 модні жіночі костюми 2012

Костюми з круїзної колекції 2012 від Chanel - яскраве тому підтвердження. Виконані в стилі 70-х років, вони мають спідницю а-силуету, сильно приталений жакет, злегка укорочені рукави. Вони виглядають настільки жіночно і елегантно, що здається, ніби створені найбільшими мадмуазель! Колірна гамма включає білий і ніжні тони - ясно-жовтий, бузковий і ін.

Актуальні в 2012 році і костюми з еластичної шкіри: приголомшливо красиві, вони створюють модний і ефектний образ!

Модні костюми 2012 - прекрасна можливість виглядати стильно і елегантно в будь-якій ситуації!

Як вибрати та носити костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі