Модні жіночі сорочки: зима 2013


Основна вимога до модної сорочки зими 2013 - індивідуальний і яскравий стиль. Дизайнери пропонують великий вибір цікавих ідей: можна звернутися до романтики ретро, вибрати насичений колір або вишуканий декор, божевільний принт або строгу класику, головне - виразити свій характер, свій настрій.

  Модні сорочки зима 2013

Balmain (Бальма), Marc Jacobs, Anna Sui (Анна Суі), Issey Miyake, Alexis Mabille

Модна сорочка сезону може мати комір-стійку, а також класичний відкладний комір з гострими або круглими кінчиками. У колекціях зустрічаються сорочки з короткою планкою і оригінальні рішення, наприклад, класична біла сорочка з капюшоном. Довжина сорочки і рукавів не регламентована і міняється залежно від стилю конкретної моделі.

  Модні сорочки зима 2013

Vivienne Westwood Red Label, Moschino (Моськіно), Burberry (Берберрі ), Elie Tahari, Andrew Gn

Актуальні пишні рукави особливо від заниженої лінії пройми, середини плеча або ліктя. У багатьох колекціях зустрічаються жіночі сорочки з подовженим коміром з 80-х, кінці якого можна зав'язати бантом або вільним вузлом на зразок галстука.

  Модні сорочки зима 2013

Wes Gordon, Sophie Theallet, Frankie Morello (Френкі Морелло) , Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Nicole Miller

У моді оригінальний вертикальний виріз, що залишає враження незастебнутих гудзиків. Часто дизайнери виділяють планку жіночої сорочки контрастним за кольором матеріалом або яскравим декором. У моді вертикальні застрочені складки і рюші.

  Модні сорочки зима 2013

Prabal Gurung, Matthew Williamson (Метью Уільямсон) , Jen Kao (Джен Као), Libertine, Alice + Olivia

Як і раніше актуальні жіночі сорочки з прозорих і напівпрозорих матеріалів і мережива. Проте в новому сезоні можна обмежитися вставками - кокеткою або рукавами з прозорого матеріалу.

  Модні сорочки зима 2013

Frankie Morello (Френкі Морелло) , Acne, Anna Sui (Анна Суі), Iceberg (Айсберг), Gianfranco Ferre

Колірна палітра жіночих сорочок зими 2013 дуже всіляка: актуальний білий, чорний, пастельні відтінки і яскраві кольори, наприклад, помаранчевий, синій і червоний. У моді шикарні тканини, блиск металу, атласу і шовку.

  Модні сорочки зима 2013

Richard Chai, Just Cavalli (Джаст Каваллі), Costume National, Iceberg (Айсберг), Jean-Paul Gaultier (Жан Поль Готьє)

На відмінність від колекцій чоловічих сорочок, клітинка і смужка зустрічаються украй рідко, серед модних принтів - анімалістичні, квіткові, етнічні і абстрактні малюнки. Актуальне класичне поєднання сорочки з принтом і однотонною тканиною спідниці або брюк, ідентичний малюнок на тканини всього костюма, а також мікс з різних принтів.

Використано матеріали сайту verystylish.ru

Додати коментар/відобразити коментарі