Модний одяг для повних

Модний одяг для повних
Модний одяг для повних
Модний одяг для повних
Модний одяг для повних

Існує поширене переконання, що повним взагалі не можна використовувати в одязі горизонтальні лінії. Це не вірно. Ви можете розумно і тонко використовувати горизонтальні лінії для урівноваження пропорцій повної фігури. Наш мозок оцінює розміри лише в порівнянні їх однин з одним. Правильно розташовуючи горизонталі, ми можемо зрівноважити контрасти "широких" і "вузьких" місць, зорово замаскувавши таким чином повноту.

 • Жінки з фігурою А (похилі вузькі плечі, широкі стегна) прекрасно знають де їх "критичний пояс": сідниці і "галіфе. Ваше основне завдання: зрівноважити ширину стегон і ширину плечей. Це значить що необхідно розташовувати горизонтальні лінії у верхній частині ансамблю, вертикальні - в нижній. Виріз "човником", плаття без плечей, кокетки, широкі, "розкидисті" коміри, короткі намиста, рукави призібрані до пройми (наприклад "ліхтариком"), підуть вам на користь. Також вам личать лінії, які розходяться від талії вгору: V-подібний виріз, запах, довгі намиста. Колірна композиція ваших ансамблів має бути побудована за принципом "світлий верх - темний низ", тому як темні кольори зорово зменшують об'єм.

 • Жінки з фігурою Т (пишні плечі, масивный бюст, порівняно вузькі стегна і плоскі сідниці) навпаки повинні віддавати перевагу ансамблям "темний верх, світлий низ" і лініям які розходяться від талії вниз. Ваші спідниці повинні облягати в стегнах і м'яко розширюватися до колін (це, до речі, стосується ВСІХ, хто хоче здаватися стрункішим, незалежно від типу фігури) - таким чином ваша фігура отримає досить широку "підставку". А спідниці які звужуються донизу, перетворять ваш силует на "неваляшку". Вирізи повинні бути широкими, овальної форми , прикраси - масивними, малюнки великими.

 • Повні жінки рідко носять дуже короткі стрижки - і це правильно. Особливо якщо у вас фігура Т-типу, ваша голова не повинна здаватися дуже маленькою для тіла, інакше зорове відчуття повноти різко посилиться. Кучері, високі "збиті" модні зачіски, каре, завите від обличчя, і пишні хвилі напівдовгого волосся - дуже хороший вибір, але не робіть помилку, властиву переважно юним дівчатам, - не відпускайте пряме довге волосся нижче за лопатки! Така, вибачте на слові, "зачіска" украй невигідна для вашого типу: волосся, розсипаючись по плечах і звисаючи вниз, робить вас ззаду схожу на неохайний курінь. Якщо ви носите довге волосся розпущеним, то головний об'єм вашої зачіски має бути над плечима, а кінці волосся потрібно відфілірувати.

 • Повним рекомендують використовувати в костюмі всілякі вертикальні лінії: застібки, підкрійні бочка, глибокі складки і розрізи на спідниці, вертикальні смуги малюнка. Але вертикальні лінії лише тоді стройнять і подовжують фігуру, коли вони прямі, а не зігнуті. Тому вони мають бути або жорсткими, або недовгими. Будьте обережні, купуючи трикотаж з яскравою вертикальною смужкою: облягаючи ваші форми, вертикалі стануть зігнутими лініями, і це підкреслить повноту! Пам'ятайте, що часта горизонтальна смужка, на відміну від широких горизонтальних смуг, витягує в довжину і додає зросту. Часті горизонтальні смужки, що виглядають між розкритих піл темного жакета, дуже стройнять. Вам також підійде діагональна клітка і всілякі діагональні лінії, що додають зросту.
  Встаньте прямо перед дзеркалом і знайдіть ваше найширше місце в стегнах. На цьому рівні горизонтальні лінії заборонені категорично! Спробуйте підняти лінію низу жакета приблизно на три пальці вище - це ваш "короткий верх", який слід носити з брюками і довгою спідницею. Тепер приблизно на долоню нижче забороненої лінії - це ваш "довгий верх", з яким потрібно носити спідниці до коліна. Не носіть короткий верх з коротким низом і довгий - з довгим.

  Всі знають, що головний принцип підбору одягу по фігурі - не залучати уваги до "проблемних місць". Не варто носити помітні пояси, прикраси на талії, крупні гудзики, банти і інші декоративні деталі, розташовані там, куди краще не притягувати поглядів. Намагайтеся, аби в багатошарових комплектах речі різного кольору не виглядали одна з під одної в районі талії і стегон (топ з-під джемпера, блуза з-під жакета).

  Але чи не забули ви про те, що на рівні талії і стегон знаходяться також... руки - а саме частина рук від ліктя до зап'ястя. Тому вам потрібно бути дуже уважними до прикрас на рукавах: декоративним смугам, воланам, манжетам, а також браслетам і сумочкам на середньої довжини ремені, які ви носите на плечі: такі сумки якраз знаходяться на рівні талії, і якщо сумка привертає увагу, вона приверне увагу до тих областей, де переважно відкладаються зайві кілограми. Тому повним жінкам рекомендується носити яскраві сумочки або в руці або на згині ліктя, якщо ж сумка висить на плечі - підтягніть ремінь посильніше, аби сумка піднялася повище.

  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних

  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних
  Модний одяг для повних

  Повні жінки часто віддають перевагу взуттю округлої форми, з тупим носом, важким квадратним каблуком, на масивній платформі, резоно вважаючи, що дуже витончене дрібне модне взуття з витонченими формами лише підкреслюватиме повноту литок. Насправді, в тупоносих туфлях ваша ступня пропорційно здається дуже короткою (тим паче, що у ширококостих людей, найчастіше схильних до повноти, руки і ступні, дійсно, бувають маленькі і витончені), і від цього тіло як би втрачає опору, здається громіздким. Тому ваше взуття має бути помітним на вашій фігурі, це дає, хороший баланс. Тут підійдуть і масивні платформи, і туфлі з округлим носом на стійкому каблуці.@md

  Одяг для повних, як вибрати: відео

 • Додати коментар/відобразити коментарі