Модний трикотажний одяг

Модний трикотажний одяг
трикотажний одяг
Модний трикотаж
Модний трикотажний одяг

Зазирніть у свою шафу. З чого зроблені ваші улюблені плаття, светри? Напевно, не дивлячись на виконувані функції, передбачуваний сезон носки, приблизно третина зі всіх речей виявиться трикотажем. Чому так? Напевно тому, що цей матеріал універсальний. При необхідності, він зігріє або охолодить, він підходить для повсякденної носки, та може бути матеріалом для елегантного вихідного одягу. Трикотаж - м'який, податливий, красивий, має масу варіацій у фактурі і кольорах. Навіть важко уявити, що ще на початку 20 століття дівчата і жінки поняття не мали про цей чудовий матеріал!

Сьогодні, звичайно ж, кожна жінка знає, що трикотаж - один з кращих матеріалів для демісезонного одягу. Через свою пластичність, він дозволяє «грати» з силуетом, кольорами, здатний створити десятки різних образів. Тому трикотаж, мабуть, ніколи не вийде з моди.

І цей весінньо-літній сезон не став виключенням і подарував різноманітність трикотажних модних новинок.

Колір

У теплу пору року як ніколи хочеться поекспериментувати зі всілякими поєднаннями кольорів. Основними кольорами на сьогодні визнані сірий у поєднанні зі всілякими яскравими тонами, класична комбінація чорного і білого. Але можна поексперементувати і з іншими поєднаннями. Або ж звернути свою увагу на поєднання в одному вбранні світлих пастельних відтінків, які знаходяться також на хвилі популярності. Загалом, можна не обмежувати себе в колірній гаммі.

А сміливі модниці можуть приміряти вбрання з трикотажу з відтінком металік. Цей колір перейшов «по спадку» від зими і знайшов своє вигідне відображення у весінньо-літніх колекціях. Особливу увагу зверніть на колір насиченої кави, індиго, олов'яний.

Молодіжний завзятий стиль допоможе забезпечити жаккардовый трикотаж, що змальовує різні картини, узори і навіть сюжети. Тут домінують бліді кольори як фон з яскравими, наприклад, білими, вкрапленнями.

Фактура

І тут дизайнери не дають модницям занудьгувати! З одного боку, на піку популярності знаходиться трикотаж грубої в'язки, що приносить в життя вільні, часто безформні силуети. Модні в'язані кардігани пропонують поєднувати з легкими і струмуючими платтями, атласними костюмами.

З іншого боку, дуже модні у цьому сезоні речі з тонкої пряжі. І тут вже різноманітність моделей задовольнить запити будь-якої дівчини або жінки. Наприклад...

Моделі

Укорочені тонкі трикотажні кофти можна поєднувати з брюками з високою талією. Цей образ виглядає не лише модно, але і молодо. Як і раніше актуальні светри з м'якого трикотажу, без коміра. Це можуть бути як звичайні повсякденні туніки, так і довгі кардігани, вільні трапеції. У таких моделях у вигідному світлі модернізується класика, надаючи широкий вибір модних образів для любительок строгого стилю в одязі.

трикотажний одяг
Модний трикотажний одяг
Модний трикотаж
Модний трикотажний одяг
Модний трикотаж
Модний трикотажний одяг
трикотажний одяг
трикотажне плаття
Модний трикотаж
Модний трикотаж
Модний трикотажний одяг

Звичайно ж, не можна забувати про таку красиву, зручну, елегантну річ, як трикотажне плаття. На піку популярності знаходяться плаття, які є еволюційним продовженням зимового тренду. Тут дуже актуальна тонка вишукана пряжа, драпірований силует з рукавами в стилі кімоно, а також вінтажні моделі із складками. Поряд з тонкими облягаючими платтями з'явилися і укорочені силуети із завищеною талією, прямі суцільнокроєні плаття-футляри, довгі плаття з великими комірами.

До речі, об'ємний комір - один з неодмінних атрибутів модного трикотажного одягу. З'явитися він може як на светрі, так і на платті, кардігані. На зміну торішнім вузьким і довгим шарфам прийшли ширші, середньої довжини, яка достатня для того, щоб шарф можна було обмотати кілька разів довкола шиї. @md

Як створити спокусливий стиль одягу: відео

Додати коментар/відобразити коментарі