Модні джинсові плаття 2014

Плаття з джинса і денима підкорили багато жінок. Вони практичні, довговічні і зручні в повсякденній носці. У такому платті можна відправитися і на прогулянку, і в магазин, погуляти з дитям на вулиці. А також зустрітися з друзями на молодіжній вечірці. Ще один приємний факт полягає в тому, що джинсові плаття також видозмінюються під впливом модних тенденцій.

Модні джинсові плаття: фасони

Одним з поширених фасонів джинсового плаття є плаття-сорочка. Таке плаття залучає своєю строгістью виконання і відмінно виглядає з багатьма аксесуарами. Вони можуть таке плаття буквальне перетворити до невпізнання і зробити більш жіночним. Пояси, шарфи і капелюшки, прикраси, сумочки і взуття на каблучку - весь цей жіночий арсенал прекрасно поєднується з даним фасоном.

Джинсове плаття-сорочка

Джинсове плаття-сорочка

Джинсове плаття туніка залучає своїми вільними формами. Платье-бюстье - акцентом на зоні декольте. Плаття з відкритими плечима - модними формами. А плаття-сарафан ніжністю і романтикою.

Джинсове плаття-туніка

Джинсове платье-бюстьє

Джинсові плаття з відкритою спиною

Джинсове плаття -пенал

Короткие джинсові плаття

Денім і джинс - два матеріали, які відрізняються за кольором, сприяють наявності різних відтінків джинсового плаття. Це звичні темно-синій і ясно-блакитний відтінки.

Модні джинсові плаття

Джинсові плаття з пишною спідницею

Джинсові плаття

А також сірий і чорний тон. Але можна придбати модне джинсове плаття будь-якого відтінку, від яскравих тонів до ніжної пастельної гамми.

Джинсові плаття пастельних тонів

Яскраво-червоне джинсове плаття

Модний хід у виконанні джинсового плаття - поєднання джинса з іншими матеріалами: шовком, мереживом, шифоном.

Джинсове плаття з мереживом

Узори, які зараз вельми популярні, також прикрасили і джинсові плаття. Тому горох, квіти або будь-який інший узор може стати справжньою «родзинкою» такого вбрання.

Джинсові плаття з узором

Джинсове плаття в горошок

Сьогодні кожна дівчина може підібрати те джинсове плаття, яке стане її найвиграшнішою річчю в гардеробі.

Додати коментар/відобразити коментарі