Одягаємося за типом фігури

Дівчата бувають різні - худі і незграбні, стрункі і пишнотілі, з помітними спокусливими округлостями. І всі вони прекрасні, особливо якщо знають особливості своєї тілобудови і не нехтують корисними порадами по складанню гардероба. Будь-яку фігуру, хорошу, проблемну, струнку або з милими жіночими округлостями, не потрібно драпірувати від ніг до голови, не залишаючи ні шматочка тіла, яким можна було б і помилуватися. Адже помилуватися напевно є чим, головне, добре пошукати.

Одяг за типом фігури

Годинниковий механізм

Сама «безпроблемна» фігура - це «пісочний годинник», де досить чітко виражена талія, а плечі приблизно однієї ширини із стегнами (фігура типу Х). Ваше завдання - підкреслити переваги такої фігури і зберегти даний природою баланс.

Одяг по типу фігури

Ви легко можете носити приталені речі, плаття і блузи із запахом, пальто з поясом, що сьогодні рекомендують провідні модні будинки. Такій фігурі дуже личать вбрання, де верх симетричний низу, наприклад, класичне плаття-футляр до коліна. Якщо надіваєте спідницю-олівець із строгою блузою, пару гудзиків краще розстебнути, аби не було важкого глухого верху. Це одна з тих будов тіла, коли личить спідниця з високою талією. Коротке плаття-бюст'є в стилі baby doll - варіант якраз для такої фігури.

Гострі кути

Якщо плечі розширюються, фігура стає схожа на перевернутий трикутник (фігура типу Т). Виражені плечі і вузькі стегна вважаються чисто чоловічим типом. Тут важливо за допомогою одягу полегшити верх і додати стегнам пишноти.

Одяг по типу фігури

Забудьте про модну в даний час тенденцію з 80-х у вигляді широких плечей або будь-яких жорстких жакетів із строгими прямими лініями. Не вартує також старанно намотувати на шию шалики, що створюють тут ілюзію втягнутої в плечі голови.

Верхню частину фігури робимо більш жіночною за допомогою глибоких V-подібних вирізів. Модель блуз «американська пройма» оголяє плечі, але за рахунок правильного вирізу на декольте зорово полегшує важкий силует. Низ оформляємо спідницею форм «балон», «тюльпан», «дзвіночок» або рясно драпіруємо складками.

Трикутник, що дивиться кутом вгору (фігура типу А), - це вузькі плечі при широких стегнах, які і «розвантажуватимемо». Будьте дуже уважні при оформленні верхньої частини такої фігури. Якщо вона у вас менш виразна, швидше худа, тоді можна дозволити собі і рукави-ліхтарики, і об'ємні плечі в жакетів, пишні жабо в блуз, які відтягнуть увагу на себе. Проте якщо вузькі плечі сусідствують з великими грудьми, такі хитрування не підуть на користь. Тут треба вибирати класичний V-подібний виріз і делікатний крій, при цьому погравши з колірною гаммою. Яскравий однотонний верх, соковитий принт, крупний квітковий малюнок при темному кольорі нижньої частини відтягнуть увагу на себе. Підійдуть спідниця-тюльпан, строгі прямі брюки в тонку смужку, які з високим каблуком і привабливим верхом відвернуть увагу від стегон. Брюки і джинси можуть бути розкльошеними від стегна, але не завуженими і укороченими, тим більше, не шароварами.

Де створюватиме талію?

Якщо фігура тяжіє до прямокутника - талія дорівнює ширині стегон і плечей (фігура типу Н або О), пишна вона або струнка, необхідно візуально акуратно нівелювати ці правильні форми, намагаючись виділити талію.

Одяг по типу фігури
Одяг по типу фігури

І в цьому випадку слід бути дуже уважними: ремінь, пояс, який перетягуює талію, насильно звужуючи її, на досить повній дівчині виглядатиме огидно. Для стрункої фігури неширокий пояс з яскравим бантом - це варіант.

І для пишної, і для худорлявої дівчини можна зорово створити правильні контури фігури за допомогою розкльошених спідниць і брюк з низькою посадкою. З таким низом худорляві дівчата можуть надіти простий облягаючий топ, а дівчата з формами можуть зупинитися на блузі із запахом, який обкреслює діагональ, звужуючи талію.

Деталізація

Те, що хочемо приховати, одягаємо в темний колір, якщо потрібно привернути увагу - колір чистий, насичений. "Психоделічні" принти маскують непотрібний об'єм і в той же час відволікають увагу від плоских невиразних форм. Смужка і клітка для блузи допоможуть створити ілюзію пишніших грудей.

Витягнути фігуру візуально допоможуть шарфи, V-подібні вирізи, струмуючі тканини. Зробити силует об'ємнішим можуть важкі пряжки ременя, круглий комір, великі брошки на грудях, шарф крупної в'язки. @md

Як одягатися за типом фігури : відео

Додати коментар/відобразити коментарі