Парео

Парео
Парео
Парео
Парео, або по-іншому саронг - незамінний елемент пляжного вбрання. Це великий шматок тканини, який можна перетворити на спідницю, плаття або шаль, яку ви накинете
на купальник. Це традиційний одяг жителів південно-східної Азії і Полінезії популярний вже багато років, оскільки його красу і зручність оцінили мешканки всіх континентів. Але звичайно, навряд чи можна уявити собі європейку яка використовує парео як ковдру, тканину для тюрбанів, скатерть, покривало, що дуже поширене у мешканок Азії і Полінезії.

За допомогою парео можна доповнити бажаний образ. Шовкове або шифонове виглядає дуже сексуально, а ось просте, з бавовни - скромне і комфортне. Окрім естетичних переваг, покупка парео дає ще і практичні. Скажімо, ви прагнете приховати «проблемні» ділянки своєї фігури або ж міркуєте, в чому б дійти до пляжу або прогулятися по розташованих неподалеку магазинах, не виставляючи на показ своє тіло. Тому парео - це зручна, красива і багатофункціональна річ.

Парео може бути однотонним або з узором, який гармонує з купальником. Формою парео діляться на два види: прямокутні і квадратні, а за розміром на великі, які схожі на шаль, і маленькі, розміром трохи більше хустки. Звичайно ж, з великого парео можна змайструвати значно більше цікавих вбрань. Залежно від вашого смаку, стилю і настрою, можете спробувати безліч різних способів зав'язування парео.

Наприклад, розверніть парео, складіть його удвічі, зав'яжіть посередині маленький вузлик, прив'яжіть один кут до цього вузлика, а потім прив'яжіть другий - отримаєте цікавий жакет. Або ж розверніть парео позаду себе, тримаючи за кути, оберніть його довкола себе і зав'яжіть вузол. На відстані три чверті від верху захопіть тканину з двох сторін і зав'яжіть такий же вузол, як і вгорі. Ось побачите, це виглядає дуже сексуально. Третій варіант зав'язування виглядає таким чином: розверніть парео горизонтально за спиною, тримаючи два верхні кути в руках. Підніміть ці кінці перед обличчям. Затягніть парео над грудьми. Кінці, що залишилися, зав'яжіть позаду шиї. Парео набуває красивої форми, а носити його в цій варіації дуже зручно.

Між іншим, парео може стати і вечірнім варіантом. Звичайно ж, не для походів в ресторан, а для пляжної вечірки. Для того, щоб відріз тканини перетворився на стильне вбрання, розверніть парео горизонтально перед собою. Прив'яжіть верхній кінець парео до бретелі купальника. Візьміть інший верхній кінець і оберніть його довкола тіла. Потім заправте цей кінець збоку за край парео і купальник.

Ще один варіант личить практично для будь-якого випадку. Розверніть парео горизонтально позаду. Візьміть два верхні кінці і зав'яжіть вузол на плечі. Два нижні кінці зав'яжіть над стегном.

Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео
Парео

Сміливо експериментуйте і придумайте свої варіанти, вибирайте серед безлічі забарвлень. До речі, цього сезону дуже популярні «піратські» речі, які прикрашені малюнками з черепів, якорів і корабельних ланцюгів і оброблені бахромою. Якщо ваш купальник вже рябіє завзятими морськими мотивами, підберіть однотонне парео або парео-сітку, прикрашену бісером. Це виглядатиме свіжо і цікаво. Ще один безпрограшний варіант для літа - пейзажне парео, що змальовує безтурботне сільське життя, млини, поля з соняшниками, корів які пасуться.

Для того, щоб не загубитися в світі забарвлень, вибирайте парео з домінуючим кольором, який гармонійно поєднуватиметься з вашим купальником.

По матеріалам interlinks.ru

Додати коментар/відобразити коментарі