Парові праски Travel Steamer: мобільність понад усе

Багато хазяйок не люблять прасувати білизну, і їх цілком можна зрозуміти: прасування - досить утомливе і нудне заняття. І це лише у загальному випадку. А якщо подібну процедуру необхідно здійснювати у нештатних умовах? "У яких таких нештатних?", спитаєте ви. "Це ж прасування, прийшов додому і прасуєш, які тут ще можуть бути умови?". Добре, припустимо пом'явся піджак чи сорочка, а ви у відрядженні чи на відпочинку, або навіть подорожуєте. І додатково ускладнимо завдання - одяг який необхідно привести у порядок, досить складного крою і з тонкої делікатної тканини. "Ммм, непросте завдання", скажете ви. Згоден. А якщо додати до вище переліченого те, що одяг дещо запилився, чи навіть набув неприємного запаху, то завдання догляду у таких умовах здасться нездійсненним. "Це неможливо!" -вигукнете ви. І будете праві. Але лише у випадку звичайних прасок і звичайного прасування. "Ну от, приїхали", буркнете ви, - "зараз ви мені розповісте про незвичайні диво-праски і чудо-прасування". І матимете рацію. Саме про це і піде мова, точніше про парові праски The Travel Steamer.

Праски звичайні, парові і праски з парогенератором. Звичайна праска вже відходить у минуле, так як на подібні пристосування майже немає попиту. Парові праски - більш ефективний вид прасок, їх широко застосовують у побуті. Праски з парогенератором - найбільш досконалий варіант, їх ефективність в декілька разів вища ніж у звичайних парових прасок. І ще декілька років тому подібні праски досить важко було купити, їх можна було знайти тільки в професійних майстернях, і відносилися вони до дорогої, елітної техніки. До такої праски підключалася особлива ємність з помпою, таким чином утворювався тиск пари. На сьогодні праски з парогенератором виглядають зовсім інакше, а генератор тиску пари розташовується прямо всередині виробу. Окрім того купити парову праску можна в будь-якому салоні техніки. У асортименті присутні не лише праски, призначені для застосування у ательє, але і дорожні праски, а також компактні моделі для домашніх умов, зокрема праска для вертикального прасування.

Взагалі, парова праска - це правильна покупка. Завдяки постійній подачі під тиском пари, тривалість прасування у декілька разів скорочується, а результат просто вражаючий. Гаряча пара діє на всю тканину, а не тільки на її поверхню, розгладжує складки і нерівності навіть в складних місцях. Унікальним шедевром можна вважати дорожню праску з парогенератором. Легка, вагою до 400 грам, маленька, проста в експлуатації, і дає відмінний результат. Таку праску можна використовувати скрізь: у гостях, вдома, в дорозі. Прямо на плічках погладити сорочку? А може штори? Без підпалин, виступаючих швів і небажаного блиску? Простіше простого. Парова праска відмінно впорається з будь-яким завданням. Вона зможе легко вигладити будь-які речі, навіть в разі, якщо річ пошита з декількох видів тканин, вам не знадобиться чекати доки остигне праска або перемикати температуру. До того ж, ви можете повністю забути про хімчистку, адже пара під тиском з легкістю видалить забруднення, плями і запахи. Речі можна прасувати в будь-якому положенні. А дитячі речі після прасування стають м'якими і дезінфікуються.

І це, відмітимо, лише короткий перелік всіх переваг парової праски, а про суцільне задоволення від її експлуатації і згадувати не варто!

Додати коментар/відобразити коментарі