Плаття футляр

Плаття футляр
Плаття футляр

Що таке плаття-футляр

Плаття-футляр робить головний акцент на жіночій талії, що і обумовлює його основну конструктивну особливість: для платтів-футлярів не характерна відрізна талія. Внаслідок цього, таким платтям краще всього вдається створювати форму «пісочного годинника», яка прекрасно врівноважує пропорції жіночої фігури і підкреслює її форми. Класикою жанру плаття-футляр є вузька, облягаюча модель з круглим вирізом, що не має рукавів. Плаття-футляр не має бути дуже довгим або дуже коротким: ідеальна довжина - від коліна до середини гомілки. Деякі моделі мають відкритий верх і тоді забезпечуються бретелями. Завдяки вдалій довжині плаття-футляри подовжують силует і візуально «витягують» ноги, особливо, якщо носити таке плаття з високим каблуком.

Багатофункціональність

Плаття-футляр відрізняється універсальністю, адже у поєднанні з правильно підібраними аксесуарами і іншими предметами гардероба, його можна надівати по самих різних випадках, створюючи незмінно елегантний і стильний образ. Плаття-футляр доречно і взимку, і літом, послужить у якості як випускного плаття, так і плаття для офійних заходів. Підібравши жакет або кардіган в потрібному стилі, ви можете або підкреслити класичну лаконічність плаття, або, навпаки, зробити образ більш неформальним і навіть кокетливим. Додатковий акцент можна створити за допомогою поясів різної ширини. Пояс не просто ділить фігуру на рівні частини, а додає силуету підкреслену, стильну геометричность ліній.

Аксесуари для плаття-футляр

Плаття-футляр також можна використовувати і як вечірнє вбрання, але в цьому випадку його обов'язково потрібно доповнити нарядним взуттям на високому каблуці і помітними аксесуарами. Оскільки фасон плаття-футляр відрізняється стриманістю і лаконічністю, то воно стає прекрасним фоном для практично будь-яких яскравих і оригінальних аксесуарів. До платтю-футляр підійдуть і масивні прикраси (наприклад, браслети або кольє), і класичні аксесуари (вишукане перлове намисто), і навіть популярний нині «вінтаж».

Плаття футляр
Плаття футляр
Плаття футляр
Плаття футляр
Плаття футляр

Колір

Зверніть увагу і на колірну різноманітність платтів-футляр. Чорне плаття може стати чудовою основою для вечірнього вбрання, а однотонне плаття, доповнене відповідними аксесуарами, згодиться для повсякденного життя. Модель з виразним малюнком, драпіровкою або плаття помітного кольору взагалі не вимагає жодних доповнень і створює яскравий і оригінальний образ самі по собі.

Підготовано по зовнішнім джерелам

Як та з чим носити плаття-футляр: відео

Додати коментар/відобразити коментарі