Плаття-спідниця 2013

Плаття-спідниця - ще один практичний елемент жіночого гардероба. Такі плаття можуть називатися по-різному: плаття на гумці, сарафани на гумці. Через складки і узори такі плаття також нарікають буфами або вафлями. У чому ж полягає універсальність таких вбрань?

1. Плаття-спідниця є свого роду платтям-трансформером. Залежно від ваших бажань ви можете з легкістю перетворити його в елегантну спідницю або перетворити в топ. Багаточисельні гумки фіксуватимуть таке плаття, як на талії, так і на лінії грудей. Підгинаючи верхню частину, ви з легкістю можете перетворювати його у вбрання потрібної довжини. Плаття-спідниця короткого фасону відмінно поєднується з брюками і шортами. Прикладом універсальності такого фасону може послужити презентація плаття-спідниці торгівельної марки Junikind. Невелика шаль або накидка, тонкий або широкий пояс і якісна еластична тканина плаття дозволяють додати більше число варіантів такого одягу.

Junikind - Miscanthus

Junikind - Centaurea

Як бачимо, двостороння тканина дозволяє збільшити кількість варіантів вбрань з платтям-спідницею в два рази.

Junikind - Myosotis

2. Плаття-спідниця - відмінний варіант пляжного вбрання. Відкрита спина гарантує рівний загар. Через відсутність бретелей таке плаття швидко знімається і надівається. А також під нього легко надіти купальник.

плаття-спідниця для літа

3. Вільне пошиття плаття на гумці дозволяє такому одягу легко набувати форми вашого тіла. Отже, невеликі відхилення параметрів фігури не позначаться на комфорті в цьому вбранні.

Плаття-спідниця для літа своїми руками. Викрійка

Умільці з великим досвідом і новачки можуть з легкістю пошити собі плаття-спідницю для літа. Залежно від бажаної форми (прямої або а-типу) для плаття вам знадобитися прямокутний або трапецієвидний шматок тканини для спинки і для передньої частини плаття. Волани внизу плаття або бретелі, кількість гумок і їх розміщення - це все залежить від вашого бажання.

Дві частини плаття зшиваємо по сторонах лицьовою стороною всередину. Обробіть верх і низ плаття. І пришивайте гумки, заздалегідь нарізавши їх необхідну кількість потрібної довжини. Якщо користуватися швацькою машинкою, гумки можна нашивати за допомогою нитки-гумки, заздалегідь намотавши її на шпульку. Або можна використовувати строчку «зигзаг», пришиваючи нею еластичну нитку-гумку до тканини.

Уручну також можна пришити гумки. Аби рівномірно нашити тканину на гумку, використовуйте схему вище. Сшийте гумку кільцем. Поставте чотири відмітки на гумці на рівній відстані одна від одної. Зробіть це і з платтям, ставлячи відмітки на лінії, де має бути гумка. У цих місцях пришийте гумку відміткою до відмітки на платті. Потім знову зробіть відмітки посередині отриманих чотирьох відрізань і на платті і на гумці, і знову з'єднуйте їх. Так робіть, поки не пришиєте всю гумку. Потім беріться за наступну. Гумки краще вибирати не дуже тугі шириною 4-6 см.

Літнє плаття-спідниця

По матеріалам thе-drеss.ru

Додати коментар/відобразити коментарі