Плаття від Вікторії Бекхем 2013

Синтез дизайнерського таланту і відчуття тенденцій зробили плаття від Вікторії Бекхем популярним брендом в світі великої моди. Саме уміння передбачати грядущі зміни в моді дозволили цій молодій жінці відкрити двері в середовище дизайнерів і зайняти там свою місце. Плаття від Вікторії Бекхем гармонійно поєднують в собі класичні традиції жіночої моди і сучасні віяння. Тому вони улюблені багатьма жінками з активною позицією в житті.

Дизайнерські таланти Вікторії Бекхем можна підтвердити її колекціями 2009 і 2010 років. Плаття пеплум (з баскою) доповнили колекції бренду Victoria Beckham ще в той час, за декілька модних сезонів, до піку їх популярності.

Плаття пеплум від Вікторії Бекхем - 2009 і 2010

А довгі закриті вечірні плаття від Вікторії Бекхем нагадують нам одяг в стилі ретро, який зараз є одним з найпопулірніших трендів.

Вечірні плаття від Вікторії Бекхем - 2009

На початку своєї кар'єри дизайнер експериментує з формами і об'ємами. Так, в багатьох її незвичайних вбраннях ефектно поєднується простота, лаконізм і витонченість.

Плаття від Вікторії Бекхем - 2011

Плаття-футляр виявилось тією моделлю, на базі якої побудовано багато колекцій цього дизайнера. Ця ж модель використовується в літній колекції 2012 в спортивному стилі.

Плаття від Вікторії Бекхем - 2012

У колекції осінь-зима 2012-2013 дизайнер ефектно поєднує декілька стилів: мілітарі, спортивний, діловий.

Плаття від Вікторії Бекхем - 2012-2013

Класична колірна гамма робить плаття від Вікторії Бекхем вбраннями, які відмінно виглядають на багатьох дівчатах і в багатьох ситуаціях. Приталений силует більшості моделей підкреслює контури жіночої фігури. Темні вставки на лінії талії і контрастні смужки, характерні для спортивного стилю в одязі, допомагають візуально коректувати фігуру красунь.

Плаття від Вікторії Бекхем - 2012-2013

Але, не дивлячись на такі «активні» стилі, плаття від Вікторії Бекхем - зразок жіночності і витонченості. Адже не даремно їх надівають багато знаменитостей і дружини відомих політичних діячів Англії і інших країн.

Плаття від Вікторії Бекхем

По матеріалам thе-drеss.ru

Додати коментар/відобразити коментарі