Приховуємо під одягом повний живіт

приховати повний живіт під одягом
приховати повний живіт під одягом
приховати повний живіт під одягом

Як правило, після свят багато жінок починають бити тривогу, оскільки переїдання особливо позначається на області талії, вип'ячуючи живіт. Але не варто переживати дуже сильно, оскільки приховати живіт під одягом не складає жодних труднощів. Потрібно лише знати, як правильно одягатися.

Неважливо, наскільки повною відчуває себе жінка, але надівши мішкуватий вільний одяг, вона бачитиме себе ще округлішою. Це правда - намагаючись приховати опуклості і складочки за безформними светрами і широкими футболками, ви лише візуально додасте собі об'єм. Це не вихід, і будь-яка жінка, наскільки б товстою і негарною вона себе не відчувала, повинна уміти правильно підібрати одяг, який підходить її фігурі.

Підбираємо гардероб


 • Уникайте облягаючих силуетів, які лише підкреслять всі округлості і складочки. Вибирайте щільні матеріали з невеликим додаванням лайкри (наприклад, для спідниці-олівець), які приховають зайвий жирок.

 • Блузи і топи мають бути з напуском, оскільки вони прикривають ділянку живота, не облягаючи його, але при цьому не позбавляють фігуру жіночності.

 • Хорошим варіантом для того, щоб приховати живіт стануть плаття в стилі ампір - з підкресленою завищеною талією. Розходячись під грудьми, вони приховують проблемну область.

 • Придбайте коректуючу білизну, наприклад, шортики з високою талією, які делікатно підтягнуть опуклі зони і зроблять живіт плоским, а вас - стрункішою. Також можна надівати і утягуючі топи, вони згладжують жирові складки.

 • Краще носити брюки або джинси з високою посадкою, чим модну занижену талію. Брюки з низькою посадкою створять ефект дуже великого об'єму у верхній частині тіла при вираженому животі. Моделі вибирайте добре і просто скроєні, з мінімумом дизайну і бажано без кишень в передній частині. Хорошим варіантом також стануть трохи розкльощені брюки, тому що так можна зрівноважити верхню і нижню зони тіла, а ось моделей, що звужуються, варто уникати.
  Чудовим аксесуаром, вирішуючим проблему повного живота буде широкий еластичний пояс, який трохи здавить область талії. Надівайте такий пояс разом з вільним топом або під жакет, і ви побачите, наскільки зміниться ваша фігура.

 • Топи, плаття, брюки з великими бічними кишенями роблять ділянку живота візуально стрункішою, відволікаючи від нього увагу. Вибирайте одяг з блискавками і гудзиками, розташованими в бічній частині моделі, а не спереду.

 • Уникайте моделей, які закінчуються або починаються прямо посередині зони живота, - це дуже притягує увагу до нього. Кращими в цьому випадку вважаються подовжені варіанти одягу, що робить силует витягнутим. Довгий шарф надасть такий самий ефект.

 • Пам'ятайте, що вибираючи для верхньої і нижньої частини тіла одяг одного кольору, ви залучаєте менше уваги до живота, тоді як контраст змусить зосередитися на цій зоні. При цьому зверху можна надіти жакет іншого кольору, краще - темнішого, оскільки саме він робить фігуру стрункішою. Це необов'язково має бути чорний, можна вибрати, наприклад, темно-сірий, синій, бордовий, фіолетовий.

 • Спробуйте відвернути увагу від виразного черевця, зміщуючи акценти. Надівайте топ з досить глибоким вирізом, грайте з одягом, вибираючи деталі з яскравим малюнком для однієї частини тіла і однотонні - для іншої. Подібний контраст відразу впадає в очі, і погляд від талії знову відведений.

 • Нарешті, якщо ви вирішили, що вам ніщо з порад не підходить, і практично розчарувалися, зневірившись, варто спробувати "схуднути» з допомогою... сумки. Велика сумка, яка залишається актуальною і практичною, збалансує ваш образ, і форми, які вам здаються занадто об'ємними, будуть менш помітними.

  Приховуємо під одягом повний живіт: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі