Романтичний стиль одягу

Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу

Романтичний стиль одягу, який він? Перш за все, це легкі повітряні тканини насичених або пастельних тонів, які підкреслюють жіночність, це дрібні рюші і красиві жабо, це піна мережив, банти, волани, штучні квіти. Романтичний стиль передбачає атмосферу свята, відпочинку, торжества, створює піднесений настрій і не доречний в робочій обстановці.

Слід окремо сказати про варіант романтичного стилю під назвою «фентезі». Він відрізняється незвичайними формами, великою різноманітністю декоративністю деталей, наочністю обробки (хутро, мереживо, гіпюр) і великою кількістю всіляких прикрас. Тканини можуть бути найрізноманітніших малюнків і фактур: від старовинних мережив і традиційного натурального шовку до ультрасучасних біотканин, риб'ячої шкіри або металевих пластинок.

У стилі 'фентезі' розробляються в основному нарядні вечірні туалети, авангардний одяг. Це одиничні, унікальні речі, в яких можуть застосовуватися ручна вишивка, мереживоплетіння, авторський розпис тканини і т.п. Стиль «фантазії» - це стиль ідей, втілення в костюмі розкішних, недосяжних образів.

Романтичний стиль - один з найжіночніших. У його основі лежить напрям моди XIX століття - романтизм. У сучасному романтичному стилі можна відшукати відгомін всіх найжіночніших особливостей моди минулого.

До романтичного стилю відносять найчастіше плаття і блузи, деколи - жакети, плащі і пальто. У крої властиво акцентувати контури фігури, лінії талії і грудей.

Романтичний одяг - це одяг, що прикрашає жінку, відтіняє і підкреслює красу її фігури, він не повинен приховувати особливості і достоїнства жіночого тіла.

Основою романтичного стилю є прилеглий, підкреслюючий фігуру силует. Лінії силуету м'які, легкі, плавні, форма Х-подібна.

Об'єми можуть бути різними. Допускається поєднання малих і великих об'ємів: приталений ліф - пишна спідниця, об'єм, створений драпіровкою в одній частині, і відкриті або повторюючі вигини фігури в іншій. У цьому стилі тіло відкривається сміливіше, можливі всілякі художні підрізи, розрізи, декольте. Важливим елементом одягу в романтичному стилі є драпіровки. Вони можуть розташовуватися на грудях, йти від талії, по низу, бути симетричними і асиметричними. Драпіровки можуть поєднуватися з обробкою.

Романтика - це перш за все плаття, яке підкреслює талію, з жіночними вирізами, що розкльошуються донизу, із складками від талії, стегон (див. також статтю випускні плаття ).

Декілька основних порад з романтичного стилю:

- носіть мереживну білизну
- надіньте колготки з узором, це перетворить навіть суперактуальну шкіряну спідницю на "дівчаче" вбрання
- рюші і волани в тому місці, яке ви хочете підкреслити, - обличчя, зап'ястя, край плаття, будуть дуже до місця
- зіграйте на контрастах - підкресліть свій дівочий стиль ефектною напіввійськовою стрижкою і чистим обличчям без макіяжу
- обережно - не перегніть палицю, зовсім не потрібно бути романтичною від голови до п'ят - рюші і мережива з дівочими кучериками і рум'яними щічками виглядатимуть вже дуже по-сільски.

Складові романтичного стилю:

- прозорі тканини або мереживні блузи і плаття
- волани і рюші на топах, спідницях і навіть пальті
- твердість і ніжність: романтичні блузи і джинси (можна брюки)
- досить прості черевики
- рожеві щічки, надуті губки і ніжні кучерики підійдуть і до строгішого стилю в одязі
- довжина - найрізноманітніша, але така, що виключає яскраво виражене міні, або навпаки, максі (але тоді відкриті плечі!).

Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу

Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу
Романтичний стиль одягу

Романтичному стилю властива характерна обробка: рюші, банти, волани, жабо, спідниці, що розкльошуються, мережива, манжети з мережива, оксамиту, атласу або у формі волана. У романтичному стилі доречні всі види обробок, які підкреслюють легкість, повітряність матеріалу, не виключені і вишивки, буфи, мереживні вставки. Добре личать всілякі застібки: на плечі, збоку, ззаду і навіть по діагоналі або на зав'язках.

Якщо ви тяжієте до романтичного стилю, а стиль не актуальний в сучасній моді, зауважте що і вдома потрібний красивий одяг, і використовуйте цей стиль у домашньому одязі. @md

Романтичний стиль, як правильно одягатися: відео

Додати коментар/відобразити коментарі