Самі незвичайні плаття

1. Фарворове плаття

незвичайні плаття
Це плаття було повністю створене з фарфору дизайнером Li Xiaofeng.

2. Плаття, чутливе до емоцій

незвичайні плаття

Якщо Ви напружені або сердиті - Ваше плаття "почервоніє". А якщо Ви заспокоєтесь - воно стане зеленим. Цей шедевр розроблений Philips. Воно складається з двох шарів: внутрішній шар визначає Ваші емоції по зміні температури тіла і виділенню поту і посилає сигнал в зовнішній шар, аби змінити його колір.

3. Відео Плаття

незвичайні плаття

Це відео плаття було розроблене турецьким дизайнером Hussein Cahalayan. У тканину плаття вмонтовані 15.000 LEDs(світлодіодів), що створюють вражаюче колірне і світлове видовище. Плаття було представлене на Міланському ярмарку Milan Design Fair.

4.Плаття - пташина клітка

незвичайні плаття

Це плаття концептуального художника Kasey McMahon - повністю функціональна придатна мідна клітка для птиці. Відмітили пташок усередині?

5. Плаття "Податкові Форми"

незвичайні плаття

Це плаття повністю зроблене з основних паперових податкових форм, стрічки і клею. Створення цього плаття зайняло приблизно місяць, з яких декілька тижнів пішли на схематичне зображення костюмчика))).

6. Плаття з клейкої стрічки

незвичайні плаття

Це вечірнє плаття зроблене з клейкої стрічки і брало участь у відповідному конкурсі, переможці якого отримують 3000$ на навчання.

7. Плаття з телефонної книги

незвичайні плаття

Дизайнер цього плаття, зробленого повністю з паперу телефонної книги, - дивний художник Jolis Paons. Його слова: “Я плісирував, скріплював, зшивав і склеював все вручну, і Ви можете фактично носити його".

8. Дерев'яне Плаття

незвичайні плаття

Плаття зроблено повністю з дерева і декількох болтиків для кріплення :). Його творець - Grace Johnston. У платті можна робити реверанс, а висота спідниці регулюється тросами.

9. Плаття Монтажної плати

незвичайні плаття

Талановита Em Stone зробила це плаття уручну з реальних комп'ютерних частин. Спеціально для пані-програмістів :)

10. Плаття Застібки-блискавки

незвичайні плаття

Взагалі кажучи, плаття створено в єдиному розмірі, але завдяки проекту Lee Joo Eun під назвою "Duality(Дуальність)" його можна "відрегулювати" практично під будь-який розмір тіла за допомогою застібок - блискавок. Кожна блискавка приховує під собою який-небудь колір. Тому розстібаючи і застібаючи ті або інші блискавки Ви самі створюєте собі щодня нове плаття.

11. Плаття Презерватив

незвичайні плаття
незвичайні плаття

Створене Бразільським дизайнером Adriana Bertini, плаття складається з тисячі презервативів, що не пройшли конроль якості. Ці костюми брали участь в показі проти СНІДУ "Dress Up Against AIDS: Condom Couture" на виставці в Музеї UCLA Fowler.

12. Плаття Гамбургер

незвичайні плаття

Створено художником Joy Kampia, який спеціалізується на в'язаному гачком одязі.

13. Плаття з Туалетного паперу

незвичайні плаття

Katrina Chalifoux з Ілінойса створила це вінчальне плаття з туалетного паперу для змагання, спонсорованого "Ripley’s Believe It or Not!"

По матеріалам trеnd.kg

Як вибрати вечірнє плаття: відео

Додати коментар/відобразити коментарі