Жіночі головні убори: шапка-берет

жіночий головний убір - берет
жіночий головний убір - Шапка берет
жіночий головний убір - Шапка берет

Мода циклічна - так говорять і дизайнери, і критики. Ще недавно вважалося, що берет - це національний головний убір французьких панночок і російських пенсіонерок, як раптом він знов вирвався на лідируючі позиції в списку наймодніших речей минулого і майбутнього сезону.

Берети відомі ще з часів рицарських боїв. Довгий час вони були виключно чоловічим головним убором і за свою історію не раз змінили форму. Спочатку вони були плоскими, потім, коли берети стали носити і жінки, вони стали менш нудними. Так з'явилися берети з прикрасами з пір'я і каменів, оксамиту і мережив. У 18 столітті берети стали об'ємними, а головне, модними.

У наші часи, здавалося, що берет - це аксесуар, який носять лише представники збройних сил. Але виявилося що це не так.

Що таке берет? Це всього - навсего шапочка без козирка, словники стверджують, що це ще і шапочка з пером. Можливо, пір'я теж скоро увійде до моди - хто знає?

Хітом вважається не просто берет, а в'язаний берет. Це не просто нудна шапочка, як здається багатьом, а улюблений головний убір багатьох зірок. Можливо, тому найвідоміші будинки мод випустили цілі колекції беретів, прикрашених стразами, вишивкою, кольорами і розписом. Чорні, сині, жовті і червоні - колір модної штучки може бути будь-яким. Хочеш, поєднуй з сумкою, а хочеш - з пальтом.

Повернення берета на подіуми почалося з раптової прихильності до нього голлівудських красунь. Він був неодноразово відмічений на Камерон Діас, Ніколь Річи, Хіларі Дафф, а потім перекочував на голівки і вітчизняних зірок.

Форма берета може бути різною. Він може бути строгим і лаконічним, може підкреслювати форму твоєї голови. А може бути вельми об'ємним, в растаманському стилі. Берети тепер носять не лише у поєднанні із зимовим пальтом, але і з вечірнім платтям, потрібно лише вибрати модель понарядніше.

Якщо у вас коротка стрижка, то носити берет можна як завгодно, якщо ж волосся довге, краще не намагатися заховати його під цією легковажною шапочкою.

Але вибрати і правильно носити берет можуть не всі. Для цього необхідно знати секрети стилістів.

Наприклад, якщо ви бажаєте відвернути увагу від обличчя, вибирайте модель від Ralph Lauren. Він пропонує жорсткі берети в крупну клітку або прикрашені об'ємним принтом. Якщо ви віддаєте перевагу класиці, але хотіли б виглядати сучасно, зверніть увагу на колекції Donna Karan, DKNY, Boss Orange. Якщо ж ви полюбляєте шокувати, то колекція беретів Peter Jensen буде тим, що вам потрібне, адже він змусив модниць носити їх так зухвало, що здаватиметься, ніби вони ось-ось злетять з голови.

Варто знати, що берети не завжди личать до спортивного одягу. Якщо ваш стиль взимку - це чоботи на плоскій підошві, куртка з капюшоном і шарф, то варто спробувати берет без прикрас, досить об'ємний, якщо не сказати - безформний. Якщо ж ви віддаєте перевагу класиці, то вибір беретів, які пасуватимуть вам, значно ширше.

Як не дивно, берети личать навіть чоловікам, і не лише романтичним художникам і поетам, як прийнято вважати, але і сповна брутальним мачо.

Чим об'ємніший берет, тим далі він має бути від лінії росту волосся на лобі. Не натягуйте його на очі, а кокетливо перемістите на потилицю, при цьому намагайтеся, аби волосся було видно - хай всього лише чубок.

жіночий головний убір - Шапка-берет
шапка-берет
шапка берет
жіночий головний убір - берет
жіночий головний убір - шапка берет
жіночий головний убір - шапка берет
шапка берет
модний жіночий головний убір -  берет

жіночий головний убір - шапка- берет
Шапка берет
Шапка берет
модний жіночий головний убір -  берет
модний жіночий головний убір -  берет
Шапка берет
Шапка берет
модний жіночий головний убір -  берет

Про те, з чим саме по тону повинен поєднюватися берет, багато хто сперечається до цих пір. Можна вибрати його в тон до аксесуарів і взуття, можна в тон до верхнього одягу, а можна вбратися у все одного кольору - це теж актуально. Правда, уміння носити одяг і аксесуари одного тону і не зливатися з ними - це талант, яким наділені далеко не всі. Якщо ти впевнена в собі, спробуй перевірені кольори - чорний, сірий, синій.

Кількість беретів в гардеробі сучасної панночки може бути будь-яким. Діловий, спортивний, кокетливий, романтичний, строгий, екстравагантний - цей аксесуар легко підібрати до будь-якого настрою і до будь-якого випадку.

Як вибрати головний убор на зиму: відео

Додати коментар/відобразити коментарі