Що таке second hand?

Якщо ви впевнені що одяг second hand є чимось дуже поношеним і сильно запраним, то ви відстали від життя. Одяг second hand буває різним: ділиться на декілька категорій, тому як дві спідниці second hand можуть відрізнятися одна від одної як пінгвін і мурашка. При сортуванні, яке є обов'язковим етапом на шляху до прилавка, одяг second hand «розкладають» на декілька купок. Самі імпозантні купки містять second hand категорії Lux і Extra: такий second hand виглядає як новенький тому, що одяг second hand lux практично таким і є. Цей одяг без ознак зносу, партія секонда lux зазвичай містить пристойну кількість абсолютно нових речей.

second hand

Наступна категорія одягу second hand - це одяг першої категорії. Вона не має явних пошкоджень, навіть поверхневих і містить мінімальні, ледве помітні докази того, що її носили. Одяг second hand другої категорії, це, можна сказати, класичне уявлення про одяг second, велика частина цього одягу має помітні вади і не придатна до продажу. Третя категорія second hand не придатна навіть для того, щоб її уявляти в ролі одягу, але прекрасно личить на роль ганчірочок, наприклад, для автосервісу.

На Україні одяг second hand другої і третьої категорії рідко потрапляє на прилавки роздрібних магазинів. Одяг second hand категорій Lux і Extra, навпаки, має великий попит, особливо серед людей, що прагнуть заощадити.

У чому особливості одягу, купленого в різних країнах? Речі з Німеччини відрізняються практичністю і великими розмірами, англійські - невеликими розмірами і цікавими фасонами, декоративними прикрасами, Австралія поставляє головним чином літній і спортивний одяг. З Америки приходить одяг великих розмірів і хороші дитячі речі, 90 відсотків яких практично без зносу.

second hand

Ну і наостанок ще декілька міфів про одяг секонд хенд:

  • «Секонд-хенд - магазин для бідняків»

    Знаменитості і творчі люди частенько є завсідниками секонд хендів, наприклад Джулія Робертс і Мадонна деколи купують собі одяг в секондах, адже приємно купувати оригінальні якісні речі за привабливою ціною. У Європі і США секонд хенди не ховаються в спальних районах, їх можна знайти на центральних вулицях міст. Секонд хенд- це одяг для бережливих людей, яких хочуть одягатися якісно і модно, люблять експериментувати із стилем, але при цьому економити свої заощадження.

  • «Секонд-хенд пропонує брудний одяг»

    Це ще один страшний міф про секонд хенд. Посудіть самі, адже власники магазинів не стали б продавати одяг, який викликав би відразу у покупців. Переді тим, як потрапити на прилавок магазина одяг проходит спеціальне очищення і антибактеріальну обробку парою і дезинфікуючим газом, тому він абсолютно чистий.

  • Секонд хенд, поради: відео

    Додати коментар/відобразити коментарі