Шкільна форма для дівчаток: діловий стиль для юних модниць

шкільна форма для дівчаток
шкільна форма для дівчаток
шкільна форма для дівчаток
Розробці моделей шкільної форми для дівчаток сучасні виробники приділяють значно більше уваги, чим одягу того ж плану, призначеному для хлопчиків. Цьому нескладно знайти пояснення: адже вона не лише дисциплінує юних представниць прекрасної статі, але і вчить їх усвідомлювати свою привабливість. І недивно, що в будь-якого бренду лінійки шкільної форми для дівчаток виглядають більш різноманітними, чим чоловічі колекції.

Жителям пострадянського простору протягом довгого часу не вдавалося позбутися стереотипу, що шкільна форма для дівчаток - це коричневе плаття з накладними білосніжними комірцями і манжетами і фартух: чорний - для повсякденних занять і білий - для урочистих випадків. В кінці восьмидесятих років ХХ століття старшокласникам з радянських шкіл, проте, дозволили носити сині костюми-трійки, що складаються з піджака, плісированої спідниці і жилета. А на початку дев'яностих шкільна форма як така в багатьох колишніх республіках Радянського Союзу і зовсім була скасована. Але і в третьому тисячолітті учениці старших класів на свято останнього дзвінка приходять в темних платтях, розкішних білих фартухах і з пишними бантами у волоссі, віддаючи дань старії традиції.

Шкільна форма для дівчаток: сучасні тренди

Сучасна концепція шкільної форми для дівчаток позбулася платтів і фартухів. Гардероб учениць молодших класів так само, як і гардероб старшокласників, має певну схожість з діловим жіночим одягом. Ключові позиції в нім займають елегантні піджаки, спідниці самих різного крою і фасонів, а також сарафани. Шкільна форма для дівчаток передбачає носіння блуз і водолазок світлих тонів: білих, кремових або ніжно-блакитних. У регіонах з холодним кліматом дівчаткам дозволяють приходити на заняття і в брюках, які по фактурі і по дизайну поєднуються з піджаком. Також незрідка в сучасних шкільних комплектах для маленьких і підростаючих леді можна побачити жилети вельми оригінального дизайну. Деколи вони навіть трохи стилізовані під корсети, і шнурування на них розташовується строго ззаду.

Сарафани як елемент шкільної форми для дівчаток добрі не лише тим, що вони дуже практичні і зручні. Як правило, вони прекрасно виглядають на дівчатках з будь-яким типом фігури: і на струнких, і на тих, хто трохи схильний до повноти. Сарафан вирішив проблему, яку завжди створювали традиційні шерстяні плаття з витачками, - він не сковує рухів і не викликає відчуття дискомфорту. А крупні накладні кишені, розташовані на рівні грудей або стегон, перетворюють шкільний сарафан на функціональну річ.

Клітинка і галстуки

Сучасну шкільну форму для дівчаток прагнуть не шити з похмурих темних тканин: зокрема, чорний, коричневий і темно-синій тони не вітаються. Зате в шані сірий, сіро-зелений, сіро-блакитний, кавовий, бордовий і так далі. Дизайнери все частіше погоджуються на думці, що шкільна форма для дівчаток може бути достатньо яскравою, і у зв'язку з цим на хвилі популярності опинився тартан: тканина, стилізована під шотландську клітку. Незрідка він виконаний в червоно-зеленій або червоно-синій колірній гаммі. Шкільну форму для дівчаток з кольорового тартана випускають такі відомі в Європі бренди, як Silver Spoon і Ravol, а в Росії, наприклад, з естетичною етнічною тканиною експериментують «Старт» і «Салют».

шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма

Форма для старшокласниць

шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма шкільна форма

У шкільній формі для дівчаток третього тисячоліття досить міцно облаштувався галстук - не такий, який колись носили юні піонери, і не такий, який і по цей день носять скаути і представники інших дитячих організацій, а класичний галстук, запозичений жінками з чоловічого гардероба. Якщо хлопчики переважно носять його заправленим під піджак або жилет, то у дівчаток він завжди добре видимий, оскільки ті ж піджаки і жилети у них мають глибші V-подібні або такі, що м'яко округляють вирізи. Крім того, галстук в шкільній формі для дівчаток може мати форму банта або метелика. Перші надівають з нарядними блузами, обробленими пишними жабо, а другі - із строгішими сорочками, розташувавши їх під коміром. Галстуки для дівчаток бувають як знімними, так і безпосередньо пришитими до основного одягу. Такий помітний і виразний елемент додає шкільній формі для дівчаток більш стильний вигляд.

Імідж підлітка, як одягатися: відео

Додати коментар/відобразити коментарі