Шкільна форма для дівчаток

Якою повинна бути шкільна форма? В першу чергу, - комфортною, в повному сенсі цього слова.

Це один з приводів не помилитися у виборі: якою має бути шкільна форма. Практичність і доцільність - два головні критерії, на які варто спиратися. Навіть знову введена вона була для того, щоби зовні зрівняти всіх учнів. Тому купувати щось дуже дороге і химерне не варто.

Якісні і прості речі, в яких вашій дитині буде зручно, - найкращий варіант. Школа надає лише рекомендації, встановлюючи «рамки» відносно кольору або фасону. Але обирати одяг доводиться батькам. Не забудьте, до речі, залучити до цього процесу і дитину, її думка в цьому питанні дуже важлива.

Модна шкільна форма: який фасон обрати

Обираючи фасон, ні в якому разі не копіюйте відверто діловий і дорослий стиль. По-перше, це незручно для дитини, по-друге - непрактично. Тому, підбираючи спідниці для дівчаток, варто уникати обтягуючих або прямих моделей.

Який фасон обрати? Розкльошені варіанти, складки або плісірування в цьому випадку - найбільш відповідні варіанти.

Якою буває шкільна форма? Для дівчаток - це сарафани, спідниці, блузи, водолазки, жилети і жакети. У рекомендаціях, як правило, вказується довжина - вона ні в якому разі не має бути «міні», але і занадто довгу спідницю купувати не варто - краще за все, якщо вона дещо прикриватиме коліна.

Той же комплект, але, зрозуміло, з брюками, а не сарафанчиками і спідницями, потрібний хлопчикам. Дуже суворі і «дорослі» моделі непрактичні в умовах школи. Скільки протримаються відпрасовані «стрілки»? Правильно, до кінця учбового дня. Оптимальні моделі, які не передбачають «стрілок» зовсім, або з застроченими, що добре тримають форму.

Яка шкільна форма є модною і яку варто обрати

Яка шкільна форма є модною? Це залежить від віку вашої дитини і його переваг. Але не купуйте форму на виріст! Хоча за час навчального року дитина, безумовно, підросте. В крайньому випадку, якщо модель добре сидить і в неї є запас довжини, можна підвернути (а потім випустити) довжину спідниці, брюк або рукавів жакета. Протягом року обов'язково відбуватимуться урочисті заходи, тому до буденного комплекту обов'язково варто додати красиву нарядну блузу або сорочку.

Яку шкільну форму обрати? Суворих правил та єдиних стандартів немає, кожна школа може надавати лише рекомендації кольорів і фасонів одягу, затверджені батьківським комітетом.

У ньому ваше дитя проводитиме декілька годин на день - тому зручні, не заважаючі руху фасони і тканини - найкраще рішення в цьому питанні. Яка шкільна форма - модна? Досить сувора і консервативна, але і в цих обмеженнях можна проявити індивідуальність.

Якого кольору найкраща шкільна форма

Якого кольору найкраща шкільна форма? Як правило, школа підбирає декілька кольорів, які стають базовими. У пріоритеті класичні відтінки синього, бордового і темно-зеленого, рідше - сірого або коричневого.

Такий вибір зовсім невипадковий. Психологи довели, що ці кольори діють заспокійливо, дозволяють швидше зосередитися, і не втомлюють в процесі навчання. А ось яскраві відтінки, навпаки, можуть викликати втому і нестійкість настрою. Тому основні предмети одягу - брюки, спідниці, сарафани, кардігани, жилети і жакети варто обирати саме в темній, але соковитій гамі.

Який матеріал найкраще підходить для шкільної форми

Вибір тканини безпосередньо залежить від клімату, в якому ви живете. Але вимоги до ідеального матеріалу залишаються загальними. Він ні в якому разі не має бути повністю синтетичним.

Краще за все, якщо такі додавання до тканини, як поліестер або еластан, складають не більше 30% - це робить її міцнішою, дозволяє надовго зберегти зовнішній вигляд і спрощує догляд. Але основу тканини обов'язково повинні складати натуральні волокна - шерсть, бавовна або віскоза. Такі тканини називають «дихаючими».

Вирішуючи, яка шкільна форма краще, обов'язково впевніться, що склад тканини відповідає цим вимогам. Він має бути вказаний на вшитому ярличку, так само як і проста інструкція з догляду. Не купуйте одяг, який неможна прати!

Основні базові речі мають бути на основі натуральної шерсті. Це особливо важливо, якщо ви живете в холодному кліматі, а ось осінньо-весняні варіанти можуть бути на основі бавовни або льону.

Бавовна або віскоза - ідеальний варіант для блуз, сорочок і водолазок. Саме водолазки, завдяки зручності і практичності, як правило, стають обов'язковою частиною повсякденних комплектів.

Особлива тема вибору, який матеріал найкраще підходить для шкільної форми, - це трикотаж. У повсякденному варіанті на зміну піджакам і жакетам приходять кардігани і жилети. Тут у виборі матеріалу теж варто зробити ставку на натуральні тканини, такі, як шерсть з невеликим додаванням синтетики для зимових варіантів, і віскоза - для міжсезонних.

Додати коментар/відобразити коментарі