Сірий светр - велике зимове повернення

Сірий светр

Ті, хто постраждав від фінансової кризи тріумфують - нарешті з'явилася модна річ, яка доступна всім, невибаглива по дизайну, і, що найважливіше - допоможе перезимувати, знаходячись на піку модної хвилі. Йдеться про старий добрий сірий светр.

Згадати цю модель змусило дефіле Alexandre Wang, коли в його колекції Resort 2010 з'явилися светри, які більше личать для занять в спортзалі. Це був досить ризикований крок, який був оцінений не всіма прихильниками нью-йоркського будинку моди, що, втім, не перешкодило йому знову взятися за старе, коли подібна модель з'явилася вже в колекції для наступного літа.

Інколи здається, що експерименти із спортивними толстовцями, на яких більш всього схожі ці моделі, - виклик модній громадськості або спроба підмінити поняття, коли традиційний светр міняє своє обличие настільки радикально, що стає елементом спортивного одягу. Але деякими модницями ця порада була досить швидко взята до уваги, і така модель стала деталлю, яка дещо нівелює занадто шикарний образ, примішуючи віяння зручнішого casual-стилю.

Треба визнати, що сірий светр став частиною гардероба, де він відіграє роль отакого доброго модного ангела, що знімає зайвий пафос з дуже соковитого і кричущого стилю, при цьому не виглядає застарілим і таким, що вийшов з моди. Його можна надівати разом з обтягуючою шкіряною міні-спідницею і не виглядати при цьому фривольно. Шкіра і сірий светр - найвдаліший модний шлюб для цієї зими.

Сірий светр
Сірий светр
Сірий светр
Сірий светр
Сірий светр
Сірий светр

Не варто забувати про актуальні сьогодні виразні підведені плечі в стилі 80-х, які можна застосовувати для того, щоб зробити простій сірий светр носибельним на сучасній вулиці. В цьому випадку найкраще оточення для нього - спідниця-олівець і туфлі на високому каблуці.

Повертаючись до спортивного безумства Alexander Wang, відзначимо, що чистий sporty style не є єдиним варіантом, і що бажано навіть подібним моделям додавати розкішне звучання. Наприклад, можна придбати светр з короткими рукавами, а голі руки прикрити шикарними довгими шкіряними рукавичками з прикрасами, такими, які пропонує Lanvin.

Підготовано по зовнішнім джерелам.

Додати коментар/відобразити коментарі