Модні спідниці 2011 - найактуальніша довжина та крій

модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця

Сезон осінь-зима обіцяє бути багатим на тенденції у стилі максі. Отримавши статус актуального тренду минулого сезону, ця тенденція буде актуальною і у колекціях нового сезону весна-літо. Однак, осінній сезон порадує нас новими відтінками цього стилю: хіппі-шик та богемність пом'якшиться елегантність та жіночністю довгих спідниць та платтів, що відображає стиль недавньої колекції Марка Джейкобса і Louis Vuitton.

Модна довжина

Нема сумніву у тому, що спідниці-максі знову на олімпі актуальності, простіше кажучи, максі-стиль став одним із найвизначніших трендів цього сезону. Дизайнери одноголосно відкинувши набридлий мінімалізм, і почали свої експерименти з більш складним дизайном спідниць. Проте, не дивлячись на радикальність цих перевтілень, результати задовольняють найвимогливіших прихильниць моди - довгі спідниці нових колекцій осінь-зима отримали вражаючу різнобарвність стилів та форм.

До речі, більш ніж вдалим втіленням максі-стилю стала колекція Louis Vuitton, яка розкриває модний тренд максі-стилю на всі 100%. Довгі плаття та спідниці, пишні та непомітні, розкльошені та прямі, стали основою її нової колекції. Дизайнер Louis Vuitton Марк Джейкобс пропонує поєднувати такі спідниці з корсетними топами, нівелюючи довжину та пишність спідниці обтягуючим топом.

Вишуканість максі-стилю надихнула Марка Джейкобса поповнити також і колекції власного бренду.
Дизайнер у цьому сезоні пропонує серію спідниць А-силуету. Такі спідниці непогано поєднуються як з вечірнім топом, так і з в'язаним светром. Бренд Cerutti запропонував декілька пропозицій кокетливих міні і, у свою чергу, не полишив увагою і максі-спідниці. Довгі, практично до підлоги спідниці сповна заслуговують стати альтернативою вечірній сукні, якщо поєднати їх з красивим топом. Елегантність та шик прозвучали акордом у осінній колекції Giambattista Valli: відзнакою став матеріал спідниць - це спокусливий напівпрозорий тюль чорного кольору. Довгі, до підлоги, спідниці поєднані з вишуканими та обтягуючими, але у той же час, простими чорними топами. Різноманітністю стилів максі-спідниць порадував французький бренд Chloe: це і вільні і обтягуючі спідниці, це в'язанка і шкіра, все це було з успіхом сприйнято на подіумі восени цього року.

«Олівцева» класика

Головний напрямок сезону осінь-зима це м'який ретро-стиль олівцевої класики. Класична спідниця-олівець, безперечно, отримала статус найпопулярнішої моделі.
Образ жіночності був втілений у колекціях найавторитетніших кутюр'є, починаючи від Джорджо Армані і Ralph Lauren і закінчуючи Майклом Корса і Yves Saint Laurent. Цікаву інтерпретацію спідниці-олівця представив і бренд Celine. Моделі цієї спідниці виготовлені з м'якої чорної шкіри з глянсовим відблиском, вони чудово поєднуються із звичайним білим топом. Спортивний акцент вніс у свої моделі максі-спідниць дизайнер Хуссейн Чалаян, поєднавши трикотажний топ в спортивному стилі із спідницєю-олівець, та доповнивши цей образ із жіночою інтерпретацією чоловічих лоферів.

модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця
модна спідниця

«Друга шкіра»

Відкриттям цього сезону стала шкіра, пропонується носити як верхній одяг із цього матеріалу, так і брюки, плаття та спідниці із шкіри. Подібного різноманіття шкіряного одягу, як у цьому сезоні, світовий подіум ще не знав.

Моделі, повністю вбрані у шкіряний одяг, демонстрували нову колекцію від Жан-Поль Готье, яку він створив для бренду Hermes: обтягуючі спідниці, брюки з чорної шкіри та комбінезони домінували в осінньо-зимовому гардеробі цього дизайнера. До речі, таке вбрання, не виглядає занадто зухвалим та екстравагантним, шик та блиск шкіри нівелюється білим топом у вигляді блуз та сорочок (найкраще з шкіряною спідницею-олівцем носити топ із високим горлом, як як декларує остання колекція від Hermes). @md

Як вибрати спідницю по довжині та крою: відео

Додати коментар/відобразити коментарі