Спідниця з сітки - одяг сучасної принцеси?

Спідниця з сітки
Спідниця з сітки

Сучасна спідниця з сітки - «модна родичка» старовинних пишних спідниць придворних пані. Ще декілька століть тому француженки і англійки для додання верхнім спідницям з розкішного, важкого атласу або парчі особливої пишноти надівали нижні спідниці. Не меншою популярністю спідниця з сітки користується і сьогодні, і служить різним цілям. Спідниця з сітки - це і частина сценічного костюма для занять танцями, і нижня спідниця, що додає платтю особливу пишноту, і навіть повноцінний предмет одягу.

Хоча на перший погляд здається, що сьогодні спідниця з сітки дійсно перетворилася на деяку альтернативу одягу для занять танцями, але таку спідницю можна вважати повноцінним предметом одягу - варто пригадати хоч би героїню Сари Джесіки Паркер, стильну Кері Бредшоу з «Секс у великому місті». У фінальних серіях серіалу, на вулицях Парижа, Кері красувалася в романтичній і пишній ніжно-зеленій спідниці з сітки, яка виглядала майже як спідниця отакої сучасної принцеси.

Модна спідниця з сітки

Спідниця з сітки, за великим рахунком, ніколи і не виходила з моди. Лише на початку двадцятого століття, з появою в моді вузьких, інколи навіть облягаючих, платтів і спідниць нижня спідниця ненадовго втратила свої позиції. Проте, вже в кінці двадцятих років до моди увійшли пишні плаття з ніжного шифону з декількома прозорими нижніми спідницями. З тих пір спідниця з сітки не втрачає своєї популярності, інколи стає справжнім символом модної декади. Сьогодні вона вірно служить жінкам у якості невід'ємної частини пишних платтів для випускного балу або урочистого прийому.

Втім, популярність спідниці з сітки не обмежується роллю нижньої спідниці. Особливо сміливі і юні представниці прекрасної половини ризикують надівати пишні спідниці з сітки і просто, виходячи на вулицю. Особливою популярністю така спідниця користується в послідовниць емо-стилю - це пишна, яскраво-рожева або спідниця ніжного відтінку фуксії. А ось цінительки похмурого готичного стилю вважають за краще виділятися з натовпу спідницею з сітки чорного кольору.

Спідницю з сітки на повноцінний предмет одягу перетворили не лише представниці субкультури, але і молодіжні зірки. Так, наприклад, канадська співачка Авріл Лавіні свій титул панк-принцеси регулярно підтверджує яскравими спідницями-пачками з сітки, які, вважає за краще носити не з витонченими туфельками на каблуках, як зробила б справжня принцеса, а з високими кедами Converse. Втім, привабливості спідниці з сітки це не зменшує - навпаки, радикальне сміливе поєднання виглядає молодіжним, яскравим і таким, що запам'ятовується, хоча зважитися на це, звичайно ж, зможуть лише лише юні цінительки оригінального стилю.

Спідниця з сітки
Спідниця з сітки
Спідниця з сітки
Спідниця з сітки
Спідниця з сітки
Спідниця з сітки
Спідниця з сітки
Спідниця з сітки

Із сміливого стилю Авріл Лавіні узяла приклад і Кіра Пластініна - на московському Тижні моди в компанії американського світської львиці Періс Хілтон юний дизайнер з'явилася в сірій спідниці з сітки у поєднанні з кедами і довгим щільним чорним гольфом.

Спідниця з сітки своїми руками

Сьогодні подібну спідницю можна без особливих зусиль знайти в магазинах - причому не лише магазинах, які продають костюми для бальних танців, але і в таких, де продається звичайний жіночий одяг. Втім, куди швидше і простіше зробити таку спідницю своїми руками - особливо, якщо спідниця з сітки повинна стати вбрання до якого-небудь свята.

Для того, щоб зшити спідницю з сітки, не потрібно жодних особливих навиків в шитті - досить просто узяти довгий відріз фатина необхідної ширини і, підігнувши верхній край матерії, зшити так, щоб залишилося досить простору для протягування гумки. Замість гумки, яка послужить прихованим поясом спідниці з сітки, можна використовувати і звичайну стрічку. А декілька шарів зроблять спідницю з сітки пишною, святковою і менш прозорою.

Спідниця з сітки може послужити не лише елементом святкового ансамблю, але і нижньою спідницею для романтичного літнього плаття. Наприклад, спідниця з напівпрозорого чорного фатина, що спокусливо виглядає з-під верхньої спідниці з щільнішої тканини, додасть наряду сексуальну родзинку. Враховуючи популярність прозорих і напівпрозорих тканин в нових весінньо-літніх колекціях світових дизайнерів, спідниця з сітки стане актуальним доповненням будь-якого вбрання. @md

Як вибрати спідницю: відео

Прозорий одяг, як підібрати та носити: відео

Додати коментар/відобразити коментарі