Срібні прикраси

Срібні прикраси
Срібні прикраси
Срібні прикраси
Срібні прикраси

Тріумфальне повернення класичних прикрас - ось один з найпомітніших модних трендів останніх років. А що більш відповідне нашим уявленням про класику, чим срібло, яке впродовж вже багатьох століть залишається фаворитом справжніх цінителів і знавців моди? Простота, ненав'язлива чарівність і романтична загадковість - ось головні секрети його нев'янучого успіху. Ну, не забуватимемо і про практичність - срібло дуже легко чистити. Срібні прикраси личать для всіх тонів шкіри, відмінно поєднуються з будь-яким одягом і не вимагають особливого догляду.

На відміну від сліпучого блиску золота, легке сяяння срібла не відволікатиме увагу ні від вас, ні від ваших вбрань. Жовте золото дисгармоніює з багатьма кольорами, тому костюм до нього (саме так, а не навпаки!) доводиться підбирати з особливою ретельністю, а ось з сріблом подібних проблем не виникає - з джинсами і поношеною футболкою срібні аксесуари виглядатимуть не менше доречно, чим з елегантним вечірнім туалетом. Непомітний колір срібла навіть дозволяє носити пару срібних сережок з бейсболкою і не виглядати при цьому вульгарно.

Створюється враження, ніби срібло гармонує з будь-яким тоном шкіри - на тлі срібних прикрас шкіра не здається блідою, жовтою або зеленуватою. Цим срібло вигідно відрізняється від жовтого золота, яке вимагає у всьому досконалості і нещадно підкреслює всі недоліки шкіри. Крім того, срібло надовго зберігає свіжість кольору, а тепле сяяння жовтого золота швидко блідне.

Ще одна перевага срібних прикрас - ціна. Погодьтеся, навіть найрозкішніша прикраса з срібла коштує дешевше за прикраси із золота з діамантами, а виглядає срібло не менше презентабельно. Для порівняння: за одну і ту ж ціну можна купити одну золоту прикрасу або декілька прикрас з срібла.

Тому чи варто дивуватися, що популярність срібла зростає з кожним роком. Зазирніть у бабусину скриню з коштовностями - напевно ви знайдете там декілька срібних прикрас 50-60-річної давності, які ідеально доповнять ваш сучасний модний образ.

Срібло прекрасно поєднується з коштовними каменями - воно готове задовольнятися роллю простої оправи і демонструвати їх у всьому блиску (чого не скажеш про золото). Все більше жінок вибирають коштовності в срібній оправі. Рівний холодний відтінок срібла відмінно підкреслить барвисті переливи будь-якого каменя.

Мода на срібні прикраси пояснюється частково і їх незвичайною різноманітністю і доступністю для жінок - незалежно від віку, суспільного положення і кольору шкіри.

Пригадайте про нескороминущу силу срібла, коли наступного разу надінете срібні сережки або ланцюжок. На якийсь час заховайте прикраси з пафосного золота і приміряйте демократичні срібні сережки із модною кепкою! @md

Як вибрати і носити ювелірні прикраси: відео

Додати коментар/відобразити коментарі