Стиль 60-х в сучасній моді

стиль 60 років
стиль 60 років

Сьогодні як ніколи ми спостерігаємо урочистий come back одягу, який носили в 60-х. Особливо яскраво нагадують вони про себе поверненням розкльошених брюк і міні-спідниці - символів стилю молоді 60-х. Жінка 60-х вважає за краще носити речі, що витягують її фігуру, яскраві кольори, а також знаходять собі місце і короткі облягаючі спідниці.

Брюки-кльош - головний символ моди 60-х

Це було гучне модне нововведення, тому що брюки, як елемент гардероба що належали головним чином, чоловікам, тепер знайшли себе і в жіночому комплекті. Ці брюки і сьогодні є відгомоном стилю ретро, і якщо ви вирішили дотримуватися його, носіть брюки-кльош зі світлого або темного денима.

Міні-спідниця: революція моди 60-х

Міні-спідниця з'явилася вперше в Лондоні і стала символом незалежності жінок, а також знаковим елементом своєї епохи. Дуже коротку спідницю можна вдало поєднувати з лакованими чобітьми, а для того, щоб ще більше наблизити свій образ до ретро-стилю того періоду, носіть міні-спідницю яскравих кольорів - жовтого, помаранчевого, червоного.

Плаття-трапеція

Плаття з чіткими лініями, трохи нижче за коліно, яке нагадує трапецію - ще один символ 60-х. Носити його можна з лакованими чобітьми, і білими і чорними.

Купальник-монокіні

На пляжах 60-х панують жінки-емансіпе в монокіні - купальнику з глибокими вирізами з боків. Зріліші пані дозволяють собі одягатися в закритий суцільний купальник, а роздільна модель - для послідовників стилю pin-up. Тепер жінка не соромиться показувати красу грудей в таких моделях, які дозволяють їй відчувати себе вільніше.

В даний час багато хто продовжує вибирати для себе модели-монокіні, і це недивно, тому що в даному випадку після засмаги не залишиться білих смужок там, де цей купальник залишає тіло відкритим, на відміну від інших варіантів.

Кольори

Кольори 60-х - це справжня феєрія яскравості, активності, життя. На піку модної хвилі кислотні відтінки помаранчевого, жовтого, червоного, зеленого, фіолетового. Такі кольори можуть видати у вас ярого прихильника ретро, але слід пам'ятати, що стиль 60-х не має нічого загального з костюмом клоуна.

стиль 60 років
стиль 60 років
стиль 60 років

Узори

І знову в моді панує різноманіття: трикутники, квіти, квадрати, ромби, горошок, смуги. Аби краще всього повторити стиль епохи, спробуйте надіти топ в смужку з брюками-кльош.

Зачіски

На довгому волоссі можна дозволити собі гладкий шиньйон, а короткі краще всього виглядатимуть в чіткому геометричному каре. Відмітна особливість укладань в стилі 60-х - їх бездоганність, коли жоден волосок не вибивається із зачіски. У якості аксесуару можна доповнити зачіску яскравою сатиновою пов'язкою.

Ретро стиль одягу, вінтаж: відео

Додати коментар/відобразити коментарі