Стиль японської Лоліти: підступна дитячість

стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти, одяг

Образ Лоліти збуджує уяву чоловіків не менше, ніж образ роковой красуні. Вона безневинна, недосвідчена, її уявлення про світ обмежені все тими ж дитячими мріями, ось тільки туфлі і помада - зовсім як в дорослої. Вона хоче виглядати дорослішою, але у результаті всі хитрування лише підкреслюють підліткову тендітність. Образ Лоліти - в моді цього сезону, і він обіцяє зберегтися надовго. Втім, надовго подіуми він ніколи і не покидав. Навіть серед самих строго-інтелектуальних або підкреслено-елегантних тенденцій один-два дизайнери неодмінно випускають на подіум лоліток з помадою кольору чупа-чупса, дитячою завзятістю в очах і в безневинних платтячках.

Вони ще не жінки, вже не дівчатка і, втім, без різниці, скільки їм років. Сьогодні дизайнери черпають натхнення в образі дівчинки-підлітка провінційного американського містечка, а заразом - дивляться на схід і втілюють тенденції японської вуличної моди.

У створенні образу лоліти головне - не переборщити з дитячістю. Речі, що приміряються вами для створення образу, не можна назвати дитячими, такими вони стають лише в поєднанні. Основа гардероба лоліти - плаття, а точніше - платтячко, благо українська мова дозволяє уточнити настільки важливий відтінок. Маленьке плаття, зовсім дівчаче: повітряний напівпрозорий шовк з дрібними квіточками. Напівпрозоре Pollini в різноколірний горох з наївним комірцем і двошаровим подолом. Сарафан Luisa Beccaria, безневинно-білий, такий, що невловимо нагадує кроєм білий фартух шкільної радянської форми. Шифонове плаття Diane von Furstenberg з акварельними кольорами, в складках якого можна заховати цілий запас цукерок.

Улюблені тканини лоліт - шовк і шифон, улюблений принт - квітковий. У їх вбраннях переважають волани, багатошарові спідниці, подоли урозліт, наївні комірці. Вони обережні з мереживами, стрічками і бантами, адже в них їх можуть прийняти за дітей, а вони дуже хочуть виглядати дорослими. В той же час, деколи неможливо стриматися, якщо чарівну блузу пропонує Moschino, з його бантами, фірмовими пишними комірами і рукавами. І інколи вони вибирають мереживо, але знають міру, і мереживна стрічка лише прикрашає поділ.

Лоліти обожнюють короткі шортики, в яких сміливо заправляють топи. Вони носять комбінезони, але комбінезони з шовку. Жодних джинсів, джинсових шортів, спідниць або комбінезонів, жодного, навіть щонайменшого натяку на унісекс! Стиль лоліт жіночний і сексуальний, ні те, ні інше не підлягає сумніву і декларується кожним новим вбранням. А ще - дорослі лоліти прекрасно знають, навіщо надівають ту або іншу річ.

З іншого боку - нічого в обтяжку, дуже вузького, дуже відкритого або викликаючого. Вибирайте безневинні платтячка, поєднуйте їх з різноколірним гольфом, яскравою біжутерією, і ви будете на вірному шляху. Це той особливий вид сексуальності, безневинний і скромний, і в тому дещо порочний.

Стиль лоліт знов і знов відроджується і переосмислюється японською вуличною модою. У її потоці переважають вічні діти, які люблять поєднувати кольори в стилі «вирви око» і не виходять з дому, не вирядившись в пух і прах. Але якщо обходити стороною екстремальні випадки самовираження, то виявиться, що стиль лоліток - один з найпопулярніших серед японських жінок будь-якого віку. Недивно, що багато японських брендів випускають суспіль дитячі фасони, тому якщо ви вирішите відтворити стиль лоліти, в бутиках японських дизайнерів ви почерпнете безліч ідей.

Але є одна ключова деталь, яка проявилася лише цього сезону, і без якої ваша затія обернеться повним крахом. Це взуття. Здавалося б, до дитячих вбрань ідеально личать сандалі з круглими носами, які ми всі, здається, носили в дитинстві. А ще - яскраві балетки з бантами або в крупний горошок. І, мабуть, кеди. Але між дитячістю і жіночністю юної лоліти - тонка грань, балансувати на якій допомагають абсолютно «дорослі» туфлі.

стиль японської лоліти
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти, одяг
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти, одяг
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти, одяг
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти, одяг
стиль лоліти, одяг
стиль японської лоліти

Це і є ключова деталь образу. Класичні туфлі на десятисантиметровому каблуці, само втілення елегантності - без квіточок, бантиків і іншого декору. Лакові і матові. Їх носять з гольфом, босоніж, з короткими шкарпетками, як за часів молодості наших бабусь. І ця дорослість здається раптом удаваною, немов бажання виглядати старше за свої роки. Скільки б років вам ні було. @md

Конкурс Лоліт: відео

Додати коментар/відобразити коментарі