Стрінги

Стрінги
Стрінги
Стрінги
Стрінги
Останнім часом довкола такого звичного елементу жіночого гардероба як стрінги відбуваються серйозні дискусії. Чи можна вважати стринги безпечною білизною? І чи вартує їх взагалі носити? Спочатку стрінги набули широкого поширення в США і Європі у восьмидесяті роки. Сьогодні ж вони мають попит у всьому світі. Стрімка популярність стрінгів пов'язана з поп-культурою і, особливо, поп-музикою. Зараз стринги настільки звичні і, здається, незамінні, що з'явилися і в серіях дитячої білизни. Існують купальники з плавками-стрінгами. На європейських пляжах, особливо в Іспанії, Німеччині і в Україні, прийнято носити такі купальники. Однією з основних переваг купальника-стрінгів є те, що він дозволяє отримати більш рівномірний і привабливий загар. По останніх соціологічних опитах в розвинених країнах (Європа, Північна Америка) найбільш масовою нижньою білизною є стрінги: їх носять більше 70 % опитаних жінок.

І, схоже, цьому відсотку не загрожують навіть останні медичні дослідження, які свідчать про те, що носити стринги, - шкідливо.

Що відбувається при носінні стрінгів?

По-перше, вони активно сприяють розвитку дріжджових вагинальных утворень, а також інфекцій сечових шляхів. Зазвичай така білизна виготовлена з синтетичних тканин, наприклад нейлону. Відомо, що такі матеріали утримують вологу, а тепле вологе середовище ідеальне для розмноження небезпечних бактерій. Крім того, стрінги допомагають виниклій інфекції швидко поширитися. За словами доктора Мастерсон, бактерії з прямої кишки мають всі шанси швидко попасти у вагіну, «використовуючи» смужку стрінгів як транспортний засіб. По-друге, надмірне захоплення такою білизною веде до появи подразнень, а також розривів і навіть геморою. Трусики скроєні так, що їх задня деталь може травмувати і натирати ніжну шкіру. Якщо таке відбувається постійно, проблем не уникнути. Окрім цього, сумна статистика свідчить про те, що носіння стрінгів різко збільшує ризик здобуття травм статевих органів при падіннях або автомобільних аваріях.

Але переважна більшість дівчат і жінок все одно не готова відмовитися від стрінгів, оскільки вони незамінні при носці прозорого або обтягуючого одягу. Тому можна вдатися до деяких хитрощів, аби не відмовлятися від трусиків і не піддавати себе небезпеці. Ось що радить Лайза Мастерсон, американський гінеколог:

1. Не носіть трусики-стрінги в спекотну і вологу погоду.

2. Вибирайте білизну з натуральних тканин, таких як бавовна або шовк. Ці матеріали добре пропускають повітря і перешкоджають виникненню парникового ефекту.

3. Завжди підбирайте трусики за розміром. Нещільно прилеглі стринги не так небезпечні з точки зору поширення інфекції, як тісні і вузькі.

4. Не носіть стрінги цілий день. Як тільки стане можливо, зміните їх на більш закриту модель.

5. Якщо ви носите синтетичні трусики, користуйтеся щоденними прокладками і не забувайте регулярно їх міняти.

6. Намагайтесь не носити купальники з трусиками-стрінгами.

Якщо ви не вирушаєте на світський раут, або ж просто ваш гардероб не складається з обтягуючих платтів, коротеньких спідничок і вузеньких брюк, спробуйте знайти альтернативу стрінгам.

Як вибрати нижню білизну: відео

Додати коментар/відобразити коментарі