Туфлі та босоніжки на платформі 2012 - писк сезону

Туфлі на платформі 2012 призначаються для жінок сміливих і в собі упевнених, оскільки лише одного разу надівши пару вподобаних туфель на платформі, з'являється відчуття, що ви підійнялися на вершину, і поглядаєте на світ, немов він у вашій долоні. Такий вид взуття з'явився ще на сцені старогрецького театру, де актори надівали котурни - взуття на дерев'яній підставці, при цьому висота такої підставки була самою різною. Все залежало від виконуваної ролі.

Моделі осіннього і зимового взуття в цьому році досить консервативні, фасони туфлів на платформі 2012 кардинально не зміняться. Цей сезон, як і раніше, класикою залишить ботильони, які вашій подобі додадуть витонченості і підкреслять тонкість шарму. У фаворі будуть елегантні туфлі з гострим миском. Подібні моделі чудово підійдуть для офісного і ділового стилів.

Надіваючи туфлі на платформі і каблуках, можна поєднати декілька трендів в одній моделі. Найпоширеніша деталь взуття на цей рік - шнурування. Чоботи і ботфорти з шнуруванням пропонуються для прихильників строгої класики та шанувальників вуличного стилю.

Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012 Туфлі на платформі 2012

туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі туфлі на платформі
Достаток матеріалу, з яким працюють модні будинки, дозволить вибрати зимові туфлі на платформі 2012 на будь-який смак. Дизайнери також пропонують взуття з натуральної шкіри рептилій, яка виглядає вельми ефектно і підкреслює матеріальний статус своєї власниці. Більш того, популярними будуть моделі з мереживним декором.

Отже вибравши туфлі на платформі, ви залишатиметеся завжди на висоті, і не лише в буквальному розумінні слова.

Як вибрати взуття: відео

Додати коментар/відобразити коментарі