Туфлі на шпильці: "висока" мода

Туфлі на шпильці
Туфлі на шпильці
Туфлі на шпильці
Туфлі на шпильці
Шпилька - це сексуальний фетиш для чоловіків і модний - для жінок. Шпильки додають жінці зросту та довжину ногам, а якщо вона ще і ходити на них може без особливих зусиль, то і красиву спокусливу ходу, демонструючи витонченість тіла, породжену тонкістю каблучка. Не всім дано підійнятися на таку висоту по сповна з'ясовних причинах. Жінки з формами, далеких від модельних стандартів, часто не здатні пересуватися на шпильках, а лікарі категорично це не радять. Тоді ваш вибір - це платформа, яка по-перше, згладжує незручність від перебування на запаморочливій висоті, а по-друге, створює стильний контраст, який можна по-чеховскі охрестити «товстий і тонкий».

Своєю появою на світ туфлі на шпильці зобов'язані французькому чарівникові, взуттєвих справ майстрові Роже Вівьє, який в 1954 році представив на суд громадськості своє бачення взуттєвої індустрії - віднині жінка встає на якнайтонший каблук заввишки 7-8 сантиметрів. Після декілька років експериментів маестро випускає модель, де шпилька зігнута назовні настільки, що здається, ось-ось надламається. Але вона не зламалася, а дала старт масовій моді на шпильки, і жінки всього світу ось вже півстоліття крокують по планеті на високому тонкому каблуці, продовжуючи ці багатолітні «високі стосунки».

Виходить, що сам творець шпильки і поклав початок моді на фантазійні каблуки, що відбулося аж в 1959 році. Тому не варто дивуватися з сьогоднішнього дизайнерського прагнення змінити шпильку, трансформуючи її в найнеймовірніші образи, граючи з нею немов з шматочком пластиліну, примушуючи приймати її найдивніші і найхимерніші образи.

Класика безсмертна, і, не дивлячись на вже повне прийняття туфель, створених по самих запаморочливих лекалах, завжди залишиться улюблена шанувальниками традицій висока майже пряма шпилька, що трохи розширюється до задника. Ці моделі регулярно з'являються в дефіле Christian Dior, Christian Louboutin, Carolina Herrera, Miu Miu, Versace, Chlo і, звичайно, Roger Vivier. Така шпилька - обов'язковий супутник ділових жінок, які віддають перевагу елегантності, вишуканості, стриманій сексуальності, але демонстративну упевненість в собі.

Шпилька, - це сьогоднішній модний тренд. Відчуття гумору - це не завжди сильна сторона представників модного взуттєвого олимпу. Проте створення шпильок у формі цвяха або штопора, які по місцю розташування не відтягнуті до задника туфлі, а ніби намагаються пронизати центр п'яти - це вищий прояв цього безцінного дару. Фахівці в області медицини не перестають вступати в протистояння з дизайнерами, які рік за роком ставлять прекрасну стать на все вищі каблуки. Представники модної індустрії вирішили, мабуть, і з цього зробити шоу. Туфлі з шпильками-цвяхами, що виростають з середини п'яти, особливо поширені в Marc Jacobs.

Постійна проблема, що виникає у любительок шпильок, - це незручність пересування по деяких поверхнях. Наприклад, часто йдучи в таких туфельках по парку можна виявити товщу прокомпостованого листя, що підноситься до самої п'яти. Інколи доводиться окрім гладко заасфальтованої дороги марширувати по грунту або шкандибати кам'янистою площею. Класика жанру - шпилька, що застряє в гратах, ямках, тріщинах, яких на будь-якій вулиці предостатньо. Американська компанія SoleMates випустила аксесуар, який надівається на шпильку і не дозволяє їй ні провалитися, ні подряпатися, подовжуючи життя туфель і зберігаючи гарний настрій жінки, небайдужої до високих каблуків. @md

Як вибрати туфлі на каблуці: відео

Додати коментар/відобразити коментарі