Туніка для пляжу

Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Купальник є найважливішим пляжним одягом, а туніка сьогодні - це неодмінний пляжний аксесуар. Ще недавно жінки прикривали стегна парео, але прийшла черга об'ємнішого в плані кількості тканини одягу для перебування в променях пекучого сонця. Туніка для пляжу потрібна не лише для того, щоб приховувати від чоловічих поглядів недостатньо стрункі форми, хоча це її призначення, безумовно, дуже важливе і використовувати його треба обов'язково.

Пляжна туніка потрібна як аксесуар практичний. Нею можна захиститися від сонця, якщо ви не хочете «підсмажитися». Подує вітер, нажене хмари - а у вас є туніка, яка захистить вас від нежданої літньої прохолоди. І звичайно, в туніці у дівчат, які не володіють підтягнутими стегнами, плоским черевцем і красивими плечима є можливість трохи схитрувати - заховати тіло в легку туніку. Головне достоїнство туніки і її велика перевага порівняно з парео - це можливість закривати все тіло від шиї до стегон, що дуже потрібне і для захисту від сонця, і для тепла і для вимушеного маскування пишних форм.

Класична пляжна туніка має V-подібний виріз і спадаючі широкі рукави. Довжина її може варіюватися, як і дизайн. Стрункіші дівчата напевно віддадуть перевагу укороченим моделям, що ледве прикривають трусики купальника, моделям на гудзиках, тоді як більш пишним формам підійдуть туніки-babydoll із завищеною лінією талії, подовжені туніки, темні однотонні моделі або з яскравим узором і непрозорою фактурою.

Пляжні туніки відрізняються від тих, які ми носимо в повсякденному житті тим, що вони вільнішого крою, тому часто передбачають пояс. До речі, він є палочкою-виручалочкою для того, щоб самостійно створити свій пляжний образ. Його зав'язують низько на стегнах, під грудьми або на його законному місці - на талії, при цьому граючи своїм іміджем і серцями чоловіків, що розташувалися на пісочку неподалеку. Ще одна відмінність пляжних тунік - це лаконічність дизайну. Яскравий малюнок, пояс, делікатна вишивка, дрібні гудзики - зазвичай що-небудь одне присутнє в туніці, адже у неї призначення дещо інше, чим в стандартного міського одягу.

Дуже популярна цього року тема, невіддільна від пляжу з солоними хвилями, - це, звичайно, морська, в якій є сусідами сині і білі смужки. Туніку з хвилеподібними тонкими смужками, із закритим горлом і з подовженим рукавом пропонує британський бренд New look.

Основний тренд сезону для пляжних тунік - психоделічні принти. Цією тенденцією сповна скористався Метью Уїльямсон, який випустив велику колекцію для H&M. Matthew Williamson for H&M - це фейєрверк найяскравіших забарвлень, легкі шифонові туніки з дрібними малюнками, де присутні і геометрія, і квіткові малюнки, а також переважають жовтий і бірюзовий кольори.

Народні мотиви створені для таких предметів одягу, як туніка. Етнічна тема неймовірно актуальна сьогодні на пляжі, і виявляється вона по-різному - від типових східних принтів-орнаментів, що облямовують туніку, до перфорованих квіткових узорів або вишивці по краю. Етніка окрім шифону дозволяє і традиційний для східної стилістики шовк.

Шовкова туніка - це прекрасна альтернатива стандартному повітряному шифону. Переваги шовку - він здатний і зігрівати і охолоджувати, а це означає, що шовк - ще один наш пляжний фаворит. Прекрасну шовкову туніку із завищеною талією представила французька марка Eunu, додавши їй модний кораловий відтінок.

Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу

Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу
Туніка для пляжу

Якщо на пляжі стало раптом по-справжньому прохолодно, і шовк вас вже не влаштовує, то про це поклопоталися Chlo і Diane von Furstenberg, які пропонують на цей випадок туніки з тонкого трикотажу. Туніка Chlo виконана в стилі liberty - вільна майка без рукавів лілового кольору, а Diane von Furstenberg пропонує активну жовту туніку з широкими подовженими рукавами і поясом.

І якщо все колірне божевілля навіть на пляжі для вас неприйнятне і ви б хотіли додати загадковості на свій літній образ, вибирайте напівпрозору чорну туніку з сексуальним шнуруванням на грудях, які у великому асортименті представлені в La Redoute.

Як та з чим носити туніку: відео

Додати коментар/відобразити коментарі