Модні жіночі костюми: вечірній шик

Вечірні костюми брюк
жіночий костюм
жіночий костюм

Сучасна жінка звикла демонструвати свою силу - інакше ніяк не можна, адже часи зобов'язали бути або просто сильною, або жорсткою і агресивною. Такі якість необхідні для роботи, але і у вільний час багато хто не бажає виходити з образу сильної і самостійної амазонки. Можливо, це є найкрасномовнішим поясненням того, що навіть будучи вільними від оков задушливої клітки офісу з суворими вимогами до гардероба, жінки інколи віддають перевагу костюму брюк над платтям або спідницею.

Але не варто скидати з рахунків і ще один важливий факт. Модні дизайнери, експериментуючи з образом класичного костюма брюк давно довели, що жінка, яка його надіває, стає анітрохи не менш жіночною і абсолютно точно - не переймає риси "мужикуватості", а зовсім навпаки. Якщо жінка вибрала для себе правильний костюм, вона може виглядати куди спокусливіше, ніж в платті, тому що тут діє закон контрасту. Аби вивести його на поверхню, потрібно одягнутися жінку саме в костюм брюк.

Легкі летючі тканини, рюші, мережива - все це інколи може затьмарити собою справжню природну привабливість, привертаючи на себе увагу, яка має бути адресована представниці прекрасної статі. Костюм брюк все робить правильно - його строгий стиль, лаконічність ліній і дизайну, стриманий колір і близькість до чоловічого образу роблять жіночність явнішою. А де як не на вечері чи світському прийомі зробити акцент на своїй природній красі і бездоганному стилю за допомогою костюма брюк? Лише при умові, що він підібраний правильно, вписується в останні тенденції і аксесуари до нього підібрані відповідні. Діємо від протилежного - поводимося по-чоловічому!

В костюма брюк є ще декілька переваг перед традиційним для вечора платтям. По-перше, - і це один з найвагоміших аргументів - він зручніший. Плаття може бути дуже вузьким, дуже довгим, дуже широким, додаючи масу незручностей тій, чиї форми йому доводиться облягати.

До речі, про форми - і це вже другий момент. Є жінки, які мають досить багато комплексів через недосконалість фігури, які у вечірньому платті приховати не так-то просто. Ці проблеми легко вирішує костюм брюк, надійно ховаючи від сторонніх очей і складочки на талії за поличками довгого жакета, і широкі стегна стають не настільки виразними, якщо вони прикриті довгим жакетом.

Проте це ні в якому разі не означає, що йдеться про якийсь балахон, що запаковує жіночу фігуру, не залишаючи ні єдиного шансу розгледіти її достоїнства, які, поза сумнівом, завжди в наявності. Правильно скроєний костюм брюк здатний зробити жінку центром уваги, тому що його скульптурні можливості по візуальному створенню нового дамського силуету дійсно безмежні.

Сьогодні костюм брюк і на пафосних голлівудських вечірках у тому числі складає потужну конкуренцію платтю, запозичуючи у нього тканини і кольори.

Правильний костюм брюк повинен бути світлого відтінку. Червоний костюм навіть для вечора виглядатиме дуже агресивно, чорний може зробити дівчину надмірно консервативною. Білий, молочний, кремовий, бежевий, ледве уловимий лимонний, сріблисто-сірий, світло-блакитний підійдуть чудово. Можна вибирати благородні матові тканини, але металевий блиск золота і срібла помірної яскравості при максимальній делікатності дизайну і мінімумі аксесуарів виглядатиме у вечірньому антуражі доречно.

Вечірні костюми брюк
жіночий костюм
Вечірні костюми брюк
жіночий костюм
модний жіночий костюм
жіночий костюм

Вечірні костюми брюк
жіночий костюм
Вечірні костюми брюк
Вечірні костюми брюк

жіночий костюм
Вечірні костюми брюк
модний жіночий костюм
жіночий костюм

Вечірні костюми брюк

Вечірні костюми брюк
Вечірні костюми брюк
жіночий костюм
Вечірні костюми брюк

Крій костюма вибирається відповідно фігурі: широкі струмуючі брюки підійдуть більш розкішним формам, а дівчата, які не мають необхідності маскувати свої дані, можуть вибирати для себе актуальні укорочені брюки, трохи завужені до щиколотки. Жакет допускає різну довжину, як і можливість приталеного силуету, якщо дозволяє фігура. Блуза з пишним жабо можлива як доповнення до матової тканини контрастного за кольором костюма.

Аксесуаром до вечірнього костюма брюк, як і до плаття, стане клатч, який має бути плоским, і як можна мініатюрнішим. Туфлі під брюками - човники, варіант Mary Jane, з відкритим пальчиком. Босоніжки теж дозволені в тому випадку, якщо вони виконані з натуральної шкіри, узгоджуються за кольором з костюмом і не передбачають надто багато вільностей в декоративному оформленні.

Як вибрати та носити костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі