Вечірні сукні 2012: сила простоти

вечірні сукні 2012
вечірні сукні 2012
вечірні сукні 2012
Немає в жіночому гардеробі предмету одягу красивішого і вишуканішого, чим вечірня сукня. Навіть найпростіше вечірнє вбрання з мінімумом декоративних деталей і простим кроєм за рахунок розкоші традиційних «вечірніх» тканин - таких, як атлас і шовк - набуває жіночної чарівності. Вечірні сукні 2012 - це дивне поєднання простоти і десь навіть стриманості крою і спражньої розкоші.

Силуетні тонкощі

У дизайнерських колекціях сезону весна-літо 2012 на подив мало пишних, «бальних» вечірніх суконь - замість них на подіумі царюють сукні досить прості і стримані з точки зору крою, прямі або з трохи розкльошеною довгою спідницею . У колекції Badgley Mischka деяка стриманість крою компенсується розкішним золотистим блиском парчі корсетного верху і ніжністю тонких до прозорості тканин спідниці, а в колекції Yves Saint Laurent - провокаційно-глибоким декольте, що нагадує скандальний стиль завсідників «Студії 54» епохи сімдесятих. Прямі, з вільною спідницею вечірні сукні з корсетним верхом без бретелей або з комірцем-«хомутом» доповнюють колекції таких авторитетних представників світу моди, як Oscar de la Renta, Versace, Giorgio Armani.

Вечірні сукні у вінтажному стилі

Сезон весна-літо 2012 ознаменувався тріумфальним поверненням на міжнародний подіум стилю епохи двадцятих років - «золотої» епохи в історії моди, в ході якої справжні революції в жіночій моді зробили Габріель Шанель і Ельза Ськьяпареллі. Своєрідною данню пошани стилю двадцятих стали дизайнерські колекції - Roberto Cavalli, Gucci, Marni. Але ідеальним втіленням епохи двадцятих виявилася колекція американського модного дизайнера Ральфа Лорена, який запропонував своїм прихильницям повноцінний гардероб в стилі двадцятих - від повсякденних ансамблів до вечірніх суконь. Вечірні сукні у вінтажному стилі в інтерпретації Ральфа Лорена - це доказ чарівної сили простоти в моді: з одного боку, це проста колірна гамма, світлі відтінки блідо-рожевого, блідо-голубого і простого білого, нарочита простота крою. З іншого боку - це дуже продумані, гармонійні декоративні деталі і акценти: довга бахрома, як у культової сукні-flapper епохи двадцятих років, рюші, що прикрашають поділ вечірньої сукні і м'яким каскадом опускаються до підлоги, пухнасті боа, що додають подобі одночасно і розкіш, і таємничу чарівність.

Вечірні сукні в стилі сорокових років

Не менший вплив на вечірню моду зробив і стиль сорокових років, що надихнув американського дизайнера Зака Позена на створення черги дивовижно красивих, по-справжньому розкішних вечірніх суконь. Вечірня сукня 2012 в стилі Зака Позена - це, в першу чергу, нескінченно спокусливий, плотський силует: сукня з корсетним верхом і пікантно-глибоким декольте підкреслює пишноту жіночих грудей, спокусливо-плавно змальовують стегна, трохи звужується в коліна і закінчується пишним подолом. Тканина, колір, декоративні деталі - все це вже не має значення, настільки красивим виявляється такий крій вечірньої сукні.

Розкіш металу

Розкішне золотисте або сріблясте сяяння атласу і шовку завжди залишалося однією з основ дизайну вишуканих вечірніх суконь, і сезон весна-літо 2012 виключенням не став. У новому сезоні модні дизайнери по-новому інтерпретували розкіш металу: у колекції Alexander McQueen каскади спадаючих на підлогу сріблястих рюш нагадують деякі екзотичні корали, а в колекції Carolina Herrera сіро-стальной шовк, що переливається, нагадує своїм блиском розлитий рідкий метал. Вишукані вечірні сукні Ralph Lauren зшиті неначе з тонких листів справжнього срібла, а в колекції Oscar de la Renta дуже легкий, неначе струмуючий матеріал вечірніх вбрань нагадує рідке золото.

вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012

вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012 вечірні сукні 2012

Сміливі кольори

Дуже яскраві, насичені, сміливі кольори - один з ключових трендів сезону весна-літо 2012, і вечірні сукні не стали виключенням. Здається, що чим яскравіше вечірній ансамбль в новому сезоні - тим краще, будь то інтенсивний, глибокий бордовий в колекції Zac Pozen, яскравий апельсиново-помаранчевий Oscar de la Renta, майже неоновий блакитний Versace або насичений-синій Bottega Veneta.

Колекція 2012 вечірні, випускні плаття Оксана Муха : відео

Додати коментар/відобразити коментарі