Вибір жіночого костюма: три важливі питання

Вибір жіночого костюма
жіночий костюм

Всі ми знаємо, що костюм - важлива деталь гардероба, і він складається з декількох частин: піджака, спідниці або брюк і, можливо, жилета. Костюми бувають як жіночими, так і чоловічими, але останнім часом грань між ними стає все менш помітною. Ми, жінки, просто взяли костюм на озброєння і зробили його своїм одягом. Але хто з нас не сумнівався при виборі «того самого» костюма для співбесіди або важливої ділової зустрічі?

Як правило, випадок, коли жінка надіває костюм, - це особливий випадок. Саме це і повинно бути у вас в голові при виборі костюма. Яке його призначення? Коли і куди ви надінете цей костюм? Чому саме його?

Якщо ви збираєтеся працювати в офісі, де панує строгість і субординація, вам обов'язково потрібний костюм. Зараз костюми стали популярними і для інших випадків. Наприклад, на весілля або на день народження до старшої родички. Або навіть для вечірнього виходу в театр або ресторан!

Питання друге: брюки або спідниця?

Традиційний жіночий одяг - це спідниця. Звичайно, варто оцінити всі фактори, але відмічено, що жінка в спідниці виглядає професійніше, ніж в костюмі брюк. Коли ви вже працюєте в компанії деякий час, образ можна міняти, експериментувати з ним. Але не варто надівати брюки на співбесіду, якщо це, звичайно, не обумовлено спеціально. Збираючись на співбесіду, намагайтеся поспілкуватися з її працівниками або відвідати сайт, щоб зрозуміти, що входить в поняття дресс-кода для цієї компанії.

І, нарешті, найголовніше - стиль.

Стиль ділової людини повинен строго відповідати професії і намірам. Якщо ви йдете на співбесіду, пам'ятайте про правила успішного знайомства з компанією, а також про норми самої компанії. Якщо костюм - обов'язкова умова, вам допоможуть наступні рекомендації:
 • Будьте консервативні
 • Вибирайте такий фасон спідниці, аби спідниця закривала коліна, коли ви сідаєте
 • Якщо така довжина вам не личить, спідниця має бути не менша, ніж п'ять сантиметрів вище за коліно
 • Не показуйте ноги далі за коліна
 • Нехай піджак буде застебнутим під час співбесіди
 • Вибирайте нейтральні кольори - коричневий, бежевий, чорний, темно-синій
 • Якщо ви можете дозволити собі лише один костюм, краще, якщо він буде темним
 • Не захоплюйтеся малюнками: однотонні тканини, вузька смужка або неяскрава клітка сповна допустимі
 • Шерсть, вона ж з бавовною або шовком, синтетика, трохи накрохмаленої бавовни - це ті тканини, які справлять хороше враження в консервативному офісі
 • Для зручності руху блискавка на спідниці має бути ззаду
 • Обов'язково виберіть блузу або сорочку, а не футболку або джемпер
Вибір жіночого костюма
жіночий костюм
Вибір жіночого костюма
жіночий костюм
як вибрати жіночий костюм
жіночий костюм
Вибір жіночого костюма

жіночий костюм
Вибір жіночого костюма
жіночий костюм
Вибір жіночого костюма
Вибір жіночого костюма
жіночий костюм
жіночий костюм

Якщо ви носите класичну спідницю в досить демократичному офісі, дозвольте собі трохи різноманітності. Ви можете використовувати аксесуари або поєднувати піджак від костюма із зручнішими брюками, носити яскраві кольори і легкі матеріали. Перед тим, як дозволити собі щось сміливе, наприклад, коротку спідницю, ознайомтеся з офісними правилами. Якщо все, що ви можете собі дозволити, - це один костюм, різноманітьте його аксесуарами. На замітку: пам'ятайте, що по одягу зустрічають, і люди оцінюватимуть вас по тому, як ви одягнені. Інколи єдиний спосіб бути прийнятою серйозно - одягатися консервативно. @md

Як вибрати та носити жіночий костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі