Вінтажні сукні

Вінтажні сукні
Вінтажні сукні
Вінтажні сукні
Вінтажні сукні

Вінтажні сукні досить популярні, і на це є багатьо причин, мабуть, найголовніша з них - їх унікальність: такі сукні, в основному, існують в одному-єдиному екземплярі, і шанс знайти таке ж вінтажне вбрання прямує до нуля. Вінтажні сукні, як правило, відрізняються високою якістю матеріалів, яким довелося пережити довгі десятиліття, - інколи матеріалів, які більше не існують, тобто вийшли з ужитку.

Вінтажні вбрання оцінили багаточисельні голлівудські зірки, світські львиці і прості модниці. Звичайно, вартість оригінальних вінтажних суконь від будинків моди досить висока, але їх копії, як правило, по ціні набагато доступніші. До того ж, вінтажна весільна сукня, наприклад, обійдеться куди дешевше чим сукня нова.

Вінтажна весільна сукня

Для майбутніх наречених вінтажна весільна сукня - це ідеальний спосіб відтворити романтичний образ минулого: вінтажні весільні сукні не лише стильні і жіночні, але і, на відміну від сучасних моделей, повністю унікальні. Яким би не було весілля - скромним святом в колі сім'ї або ж грандіозним торжеством - подібна весільна сукня прикрасить будь-яку наречену. Крім того, у вінтажної весільної сукні є одна безперечна перевага: ціна її, як правило, набагато нижче, ніж ціна сучасних моделей.

Вибираючи вінтажну весільну сукню, необхідно ретельно перевірити тканину і загальний стан сукні, наявність плям і те, наскільки добре сукня підходить по фігурі. Навіть якщо сукня вимагає невеликого ремонту, нові шви і навіть латочки завжди можна замаскувати прикрасами.

Варто зауважити, деколи сукню з "чужого плеча" не так просто підібрати під себе, під свою статуру. Адже і з новими сукнями виникає багато проблем, а тут взагалі - унікальний вінтаж, де нема ніяких розмірних градацій. Тому для вінтажної весільної сукні може знадобитися невелика ушивка по фігурі в ательє. Крім того, необхідно пам'ятати, що вінтажну весільну сукню не можна прати самостійно - тонку тканину легко пошкодити.

Знайти вінтажну весільну сукню можна в самих різних місцях: магазинах дешевого вінтажного одягу, антикварних магазинах, на онлайн-аукціонах, в інтернет-магазині, нарешті, в гардеробі бабусі або мами. У найкрупніших магазинах вінтажного одягу можна знайти вінтажні весільні сукні зі всього світу.

Вінтажна сукня подружки нареченої

Замість того аби замовляти індивідуальні сукні для подружок нареченої, краще спробувати знайти вже готові вінтажні вбрання, які обійдуться набагато дешевше. Кожна з суконь подружок нареченої повинна в точності повторювати інші.

Вибираючи таку сукню, необхідно переконатися, що колір і стиль її відповідають наряду майбутньої нареченої. Найпростіше підібрати таку вінтажну сукню в тому ж магазині, де було придбане і весільне вбрання нареченої.

Необхідно переконатися, що аксесуари відповідають наряду - не можна поєднувати сукні у вінтажному стилі з сучасними аксесуарами, якими б дорогими вони не були.

Вінтажна випускна сукня

Випускний бал - одна з найяскравіших і найочікуваніших подій в житті кожної дівчини. Вінтажна випускна сукня дозволяє не лише створити яскравий образ, але і гарантувати те, що на випускному балі ви не зустрінете схожі вбрання. Найпопулярнішими вважаються вінтажні випускні сукні епохи п'ятдесятих і шестидесятих, які привертають увагу яскравими кольорами - рожевим, зеленим, жовтим, - і кокетливими квітковими узорами. Не менш популярні і дуже жіночні вінтажні сукні з тонкого шифону. Аби додати ансамблю у вінтажному стилі завершуючий штрих, необхідно вибрати відповідні аксесуари - наприклад, білі рукавички, невеликий капелюшок, вінтажні прикраси.

 • Стиль вінтажної випускної сукні повинен відповідати типові фігури і тону шкіри.
 • Необхідно звернути особливу увагу на розмір: сукня повинна ідеально личити по фігурі.
 • Вінтажну випускну сукню можна модернізувати за допомогою стильного поєднання старого і нового.
 • Ряд компаній займається виготовленням копій вінтажних суконь з сучасних тканин; такі випускні сукні обійдуться куди дешевше, ніж оригінальні вінтажні моделі.

 • Вінтажні коктейльні сукні

  Вінтажні коктейльні сукні ні в чому не поступаються сучасним моделям по стилю, дизайну, колірним рішенням. Навіть класична чорна коктейльна сукня, зшита декілька десятиліть тому, володіє особливою чарівністю вінтажного стилю. Найпопулярніші тканини подібних суконь - шифон, шовк, оксамит з квітковими узорами або обробкою мереживом. Більшість таких суконь личать не лише для коктейльної вечірки, але і для ділового гардероба.

  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні

  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні

  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні
  Вінтажні сукні

  Вінтажні сукні

  Вибираючи вінтажні коктейльні сукні, не варто віддавати перевагу лише класичному чорному - різноманітність колірних рішень дозволяє вибрати ідеально відповідну модель. До коктейльної сукні у вінтажному стилі підійдуть як відповідні вінтажні аксесуари, так і прикраси в сучасному стилі.

  Перш, ніж купувати вінтажну коктейльну сукню, необхідно перевірити її стан: зношеність тканини, наявність плям, зручність крою.

  І наостанок:

  Пошук вінтажної сукні не варто обмежувати спецмагазинами: інколи ідеальну вінтажну сукню можна отримати абсолютно "задарма", не витрачаючи грошей взагалі. Сукня бабусі або мами, ушита відповідно до вашої фігури, - гідна альтернатива для прихильниць вінтажу. До того ж, в деяких магазинах можна знайти точні копії суконь 40-60 років, які пошиті із сучасних тканин і коштують на порядок дешевше. @mmd

  Ретро стиль одягу, вінтаж: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі