Випускне плаття в грецькому стилі: заздрість богів

Витончений грецький стиль немов спеціально був придуманий для самого нарядного жіночого одягу. М'які лінії, легкі тканини, складки і драпіровки особливо добре виглядають на молодих дівчатах, оскільки акцентують увагу на жіночності їх фігур. Не випадкове випускне плаття в грецькому стилі перетворилося на своєрідну «палочку-виручалочку» для панночок з самими різними типами статури.

Концепція святкового вбрання в грецькому стилі помітно відрізняється від принципів, по яких зазвичай створюються пишні плаття на випускний . Якщо ви пам'ятайте , як одягалися гречанки в епоху античності, то зрозумієте, що основою образу стають прямий силует, завищена талія і багатошаровість.

Але у сучасних модниць є велика перевага перед красунями Древньої Еллади: вони можуть собі дозволити укорочену «версію» випускного плаття в грецькому стилі, тоді як оригінали були виключно довгими. Така лаконічна модель, до речі, відмінно підійде в якості плаття на випускний в 9 класі - адже там блищати шикарним довгим одіянням якось не прийнято.

Варіації на тему випускного плаття в грецькому стилі

Найчастіше на випускному платті, у тому числі і на такому, яке відноситься до грецького стилю, прагнуть зробити виразний і ефектний виріз. Разом із завищеною талією він прекрасно підкреслює красу бюста. Саме з Греції прийшла традиція носити плаття на одне плече , і тому цей штрих теж сповна має місце бути в образі випускниці.

Сучасний підхід до дизайну «грецьких» платтів допускає широке використання гіпюру і мережива , хоча, зрозуміло, за часів Древньої Греції жодних мережив не існувало. Ці матеріали дозволяють додати образу ще більше легкості і повітряності. Колір матеріалу, за великим рахунком, не має значення, але більш виграшно завжди виглядають ніжні і світлі відтінки.

Якщо випускне вбрання в грецькому стилі шиється довгим, до самої підлоги, то можна обіграти фасон плаття з шлейфом , якщо для вас прийнятний шлейф на шкільному балу.

Для пошиття випускних платтів в грецькому стилі зазвичай вибирають натуральні тканини, тонкі і еластичні. Відмінно підійде для подібних цілей шифон, атлас або шовк. Грецький стиль - досить популярна тема в такому тренді, як вечірні плаття з шовку , і випускний тут - не виключення.

Випускні плаття в грецькому стилі для повних дівчат

Струнка фігура - далеко не єдиний привід покрасуватися на шкільному вечорі в одіянні «а-ля грецький стиль». Його цілком можна розглядати і як варіант плаття на випускний для повних дівчат - адже фасон практично ідеально дозволяє приховати всі проблемні місця на фігурі за рахунок м'яких драпіровок і привернути увагу до достоїнств на зразок пишного і рельєфного бюста.

Довгі плаття з виразною вертикальною драпіровкою по подолу візуально роблять повних дівчат стрункішими і вищими. Ліф, що щільно облягає груди, гармонійно поєднується із спідницею формату «сонце-кльош», спадаючою до самої підлоги. Виріз може бути настільки глибоким, наскільки це прийнятно для молодої дівчини. У даній зоні можна розмістити всілякий декор - вишивку, стрази, кристали, мереживо, накладні об'ємні квіти з тканини.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

Додати коментар/відобразити коментарі