Випускні плаття

Випускні плаття
Випускні плаття

Для кожної дівчини випускний вечір, як і весілля - одна з найзначиміших подій в житті. До цього торжества готуються заздалегідь, інколи за декілька місяців. Фасонів випускних платтів існує досить багато і кожного разу з'являються все нові і нові. В той же час можна купити готове випускне плаття, можна замовити його пошив, а у випадку, якщо ви добре орієнтуєтесь у сучасних модних тенденціях, і маєте добрий смак, випускне плаття ви можете придумати собі самостійно.

Експериментуйте і творіть! Сьогодні ви можете придумати випускне плаття принцеси з пишною спідницею і з рваними кінцями на спідниці. У останньому випадку ви отримаєте панковське плаття. На випускному вечорі можна побачити дівчат в платтях різної колірної палітри: чорні і сірі, червоні і рожеві, сині і блакитні, білі і бежеві, з пайєтками і стразами. Фасон плаття також на ваш смак і перевагу, але сьогодні найбільш популярне випускне плаття з утягуючим корсетом. Саме такий плаття дозволить вам хоч на один день бути королевою торжества.

При покупці плаття необхідно точно знати розміри своєї фігури, аби згодом не доводилося готове плаття підганяти по фігурі.

На випускний вечір дівчата з'являються не просто в красивих платтях. Їх вбрання шикарно доповнюють різні аксесуари: сумочки із стразами, віяла, кольє і кліпси або сережки. Вони повинні гармонувати із вбранням і не викликати неприємних емоцій.

Вибираємо плаття для випускного


 • Якщо у вас широкі стегна, то вам підійде класичне плаття з пишною спідницею і відкритою лінією декольте. В даному випадку на ваші стегна ніхто не зверне увагу, всі дивитимуться вище.

 • Власниці жіночної фігури можуть підкреслити красу своїх вигинів, придбавши плаття з V-подібним вирізом або так зване випускне плаття-футляр.

 • Якщо ви прийдете на випускний вечір в платті-трапеція, то воно підкреслить вашу тендітність: округліші форми візуально додасть вашій фігурі спідниця, що розширюється донизу. Власницям фігур з "гострими" плечима потрібно ігнорувати вбрання без бретелей або з американською проймою. У таких платтях ви виглядатимете зовсім худими.

 • Для тих, хто має пару зайвих кілограмів в області живота можна порадити випускне плаття з утягуючим корсетом, або з дещо завищеною талією. Для вас не підійдуть пишні плаття принцеси, плаття-футляри, вбрання з «іспанською» талією, і випускне плаття з яскравими крупними кольорами і горизонтальними смугами, які привертають увагу до вашої талії.

 • Невисоким дівчатам плаття-трапеція і облягаюче плаття-футляр додадуть декілька сантиметрів зросту. Зовсім мініатюрним дівчатам не варто вибирати пишні бальні плаття.

 • Дівчатам, що мають повні руки, підійде випускне плаття з мереживними рукавами. Надіньте прикраси, і увага оточуючих буде відвернута від рук. Випускне плаття без бретелей, рукавів і плаття на тонких бретелях також для дівчат з повними руками не підійдуть.

 • Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття
  Випускні плаття

  Перед покупкою зробіть примірку, пройдіться в платті. Оцініть, чи зручно вам буде в нім, коли ви прийдете на випускний вечір. Багато вбрань на манекені виглядають ідеально, надівши ж плаття реально, ви можете в ньому розчаруватися.

  Отже, купуйте плаття лише після його примірки. Не відмовляйтеся також міряти вбрання, які на перший погляд не личать вам. Прагніть купити випускне плаття заздалегідь, а не в найостаннішу хвилину. З цього не вийде нічого приємного, на практиці вже перевірено! @md

  Колекція 2012 випускні, вечірні плаття Оксана Муха : відео

  Ефектний образ для випускного балу: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі