Вишивка на модних платтях

вишиті плаття


Не так багато часу минуло з тих пір, як дівчата на видання носили у вихідні та свята плаття, що були прикрашені одним-єдиним способом - вишивкою.

У наш час мотиви дещо змінилися, проте свою актуальність вони зберегли. В той же час модні плаття з вишивкою стали своєрідним дефіцитом, мало того, ціна на плаття з ручною обробкою відповідна, не кожному вона по кишені. Проте є перевірений часом спосіб обійти ці обмеження - зробити вишивку самій:)

Ручна вишивка часто дуже добре поєднується з дорогими та розкішними тканинами - головне правильно продумати композицію та вибрати матеріал для плаття. Аби прикрасити вечірні сукні, добре використовувати срібну або золоту нитку, підійде також тонка нитка з люрексом. Техніка вишивки залежить від ідеї (композиції) та від додаткових матеріалів. Можна вишити дрібним хрестиком невеликі малюнки, скажімо, на подолі плаття або на ліфі, якщо при вишивці використовуються тільки нитки. У такому разі варто прикрасити вишивкою і перед плаття і фронтальну частину - спину. Варто поклопотатися аби правильно обробити вивортню частину вечірнього плаття, тут вам допоможе підкладкова тканина.

Вишиті плаття : мікс

вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття

Плаття з вишивкою у східному стилі , фото

вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття

Варто зауважити, що вишивка ідеально підходить не тільки для вечірніх але і для повсякденних літніх платтів та сарафанів. Обробляти такі плаття вишивкою значно легше, адже тканина таких платтів здебільш натуральна, на такій вишивати набагато легше та швидше. Актуальні мотиви для вишивки - метелики, природні теми, квіти, всілякі орнаменти. Так само як і для вечірніх суконь, можна оздобити ліф, поясок, поділ.

Вишиті плаття Elie Saab 2012: фото

вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття вишиті плаття

Як бачимо, мода спонукає жінок не зупинятися на вишивці лише серветок та листівок. Вишиті плаття - ще один спосіб для вашого творчого самовираження, ви обмежені лише своєю фантазією..

Додати коментар/відобразити коментарі