В"язані купальники

вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники

В'язані купальники - хіт літа 2011! Якщо ще не так давно багато дівчат вважали в'язаний купальник непрактичним і незручним, то на сьогоднішній день деякі з нас вже придбали цю дрібничку. І правильно зробили! В'язані купальники - модний тренд 2011 року. Сьогодні вибір купальників просто величезний. Закриті купальники, купальники з трусиками стрінгі, модель трікіні - сучасного покупця нічим не здивуєш.

Моделі в'язаних купальників

Мода постійно міняється. На сьогоднішній день дизайнери підкреслють індивідуальність стилю, його неповторність. В'язаний купальник як не можна краще відповідає цим вимогам. Сучасні в'язані купальники настільки всілякі, що кожна дівчина може підібрати собі купальник, в якому вона виглядатиме просто чудово.

Зв'язати купальник можна самому і тоді на пляжі вам не буде рівних. Частіше за всього його в'яжуть з бавовняної пряжі з додаванням еластана (тоді купальник добре сидить на фігурі). Мода на в'язані купальники - це не нове віяння. Років 10-20 тому деякі модниці вже звертали на них свою увагу, проте через відсутність матеріалів потрібної якості в'язані купальники не отримували тоді особливої популярності.

Міфи про в'язаний купальник

Багато дівчат відмовляють собі в покупці в'язаного купальника лише тому, що він довго сохне. Все залежить від пряжі. Дійсно, він сохне дещо довше, ніж купальники з тканин. Але Ви можете переодягнути інший купальник або трохи довше почекати. Навряд чи вам принесе це багато незручностей. Потрібно сказати, що найшвидше сохнуть купальники з віскози.
Дехто схильний вважати, що у в'язаних купальниках спекотно. Якщо купальник зв'язаний з бавовняної нитки, то в нім буде набагато комфортніше, ніж наприклад в синтетичному тканинному купальнику.

Модний в'язаний купальник

Які моделі в'язаних купальників пропонують нам дизайнери в 2011 році? Як і в минулі роки, дуже популярні роздільні моделі в'язаних купальників, які дуже відверті і лише трохи прикривають інтимні частини тіла.

Дуже часто зустрічаються на «закритих» купальниках такі елементи як мережива, квіткові мотиви, різні орнаменти і «сіточка», яка дуже оригінально виглядає саме у в'язаному вигляді. З модних малюнків можна виділити - горошок і різні геометричні фігури. Чорні купальники, білі, блакитні, сірі, рожеві, жовті. Який колір ви б не вибрали, в'язаний купальник виглядатиме дуже ефектно і сексуально.

В'язані купальники з трусиками стрінги, купальники трікіні, купальники із закритим топом і плавками-шортами, або закритим топом, які по мірі відвертості не поступаються бікіні. У цьому і є родзинка в'язаних купальників. Жодні тканини не порівняються з відвертими в'язаними узорами. Простір для фантазії, який важко реалізувати в трикотажі, легко знаходить втілення у в'язаному полотні.

Модний тренд - в'язаний купальник бікіні без зав'язок і бретелей. Дуже часто дизайнери використовують для прикраси своїх шедеврів бахрому. В даний час багато фірм, готові надати послуги з в'язки купальників по індивідуальному замовленню.

Краса в'язаного купальника полягає також в тому, що ви зможете за допомогою деяких деталей, візуально коректувати свою фігуру. Так наприклад, рюшечки або модна драпіровка на ліфі або трусиках може додати об'єм, а яскрава прикраса, наприклад, квіткова композиція, відвернути увагу від «проблемних» зон.

В'яжемо ажурний купальник

Можна також поекспериментувати з деталями. Так, наприклад, дуже красиво виглядає купальник щільної в'язки з нашитими на нього лелітками або стразами. Такий підхід не лише прикрасить ваш купальник, але і правильно розподілить лінії. Узор, який ви виберете, так само залежить тільки від вашої фантазії. Ажурна в'язка, горошок, «сіточка» - вибирайте що подобається!

вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
вязані купальники
в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники в'язані купальники

Надіти в'язаний купальник зможе лише впевнена у собі жінка. Така річ в гардеробі зажадає певної сміливості. Якщо ви власниця пишних грудей, тонкої талії і струнких ніжок, чом би не похвастати перед оточуючими досконалістю своїх форм, тим більше що пляжна мода і так передбачає подібну степінь відвертості.@ec

Як вибрати в'язані купальники: відео

Додати коментар/відобразити коментарі