Як правильно вибрати шубу і хутро?

Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро

Що повинна носити жінка взимку? Звичайно, хутро. Це красиво, зручно, тепло і екологічно. Проте яке хутро вибрати? Вибирають за цінами, зовнішнім виглядом, модними тенденціями, при цьому забуваючи, що кожне хутро має свою енергетику, яка може просто не поєднатися з вашлю особистою енергетикою. Ось чому буває, що нова красива шуба, куплена за скажені гроші висить в шафі, і носити її вас не тягне, а навпаки, стареньку шубку носите із задоволенням. Аби такого надалі не траплялося, давайте поглянемо, що ж вам слід вибирати під ваш особистий енергетичний код.

Так, наприклад, хутро з довгим ворсом рекомендоване людям спокійним і нерішучим, воно додасть їм сил і сексуальності. Також його повинні носити ті, хто прямує по життю як бульдозер і має неабиякі амбіції. І навпаки, людям темпераментним довговорсове хутро не підійде, особливо якщо людина в такій шубі активно рухається, а не просто сидить в машині - така шуба розкручує вашу енергетику ще сильніше, а це викликає дратівливість, незадоволеність, постійну внутрішню напругу. Зверніть увагу - в багатьох фільмах ( і в житті також) у момент сварки сильний персонаж зриває з себе шубу і кидає її на підлогу, підсвідомо скидаючи з себе зайвий енергетичний заряд. А слабкі люди шубу або шапку з себе не знімають - та вони і не скандалять, а швидше заводять істерики. Так, щоб гармонізувати свій внутрішній світ, прибрати зайве або додати необхідне, активні особи не повинні постійно носити шуби з довгим хутром, залишивши їх людям з більш слабким темпераментом. До речі, поглянете довкола, хто що носить, і ви переконаєтеся в правоті цих слів.

Довге хутро - лисиця, песець, канадський єнот.

Коротке хутро - протилежність довгому. Якщо довге хутро символізує всі фарби життя, які ми хочемо взнати і відчути (саме тому жінка, в якої з'являються гроші, хоче саме таку шубу), то коротковорсове хутро носять люди, яким це «по статусу належить». Коротковорсове хутро люблять люди, яким нікому нічого не потрібно доводити. Це хутро стриманості, упевненості, власної гідності, символ стабільності і положення в суспільстві. Наприклад, уявіть поряд двох людей в шубах, одина в коротковорсовій, інша в довговорсовій - хто з них прохач?

Короткий ворс - горностай, нірка, соболь, шиншила

Особливо хочеться відзначити шуби і шапки з хутра водних тварин. Такі речі найбільш підійдуть людям недовірливим, вразливим, оскільки це хутро несе в собі водну енергетику, а вода, як відомо, найсильніша очищаюча стихія. Надів таку шубу - і проблеми зменшилися, і на душі легше, і жити веселіше. Крім того, саме така шуба рекомендована всім, хто упевнений в підступах проти себе всяких відьом, чаклунів, енергетичних вампірів і іншої «нечисті» - водне хутро здатне захистити, нейтралізувати негативний удар. А знаки води - Рак, Скорпіон, Риби в таких шубах відчувають себе взагалі прекрасно, для них це як друга шкіра.

Водяне хутро - нутрія, ондатра, бобер.

А що ж носити всім тим, хто далекий від бажання вписати своє ім'я в історію і хоче розміреного життя? В цьому випадку відмовтеся від хутра диких звірів і зупиніть свій вибір на найтеплішому домашньому хутрі, яким є овчина, каракуль. Вибравши потрібної довжини ворс, ви підсилите або понизите свою емоційність, отримаєте більше сил або потрібний вам спокій. І ще - це хутро потрібне і дітям і літнім, оскільки для них поняття сім'ї, близьких, домівки найважливіші в житті.

І наостанок декілька важливих правил про зберігання шуб, інакше хутро легко може втратити і свою природну силу, і зовнішню привабливість.

  • Шуба повинна вільно висіти, аби хутро було в природному положенні. Не можна згортати шубу або щільно притискувати до неї інші речі гардероба, хутро мнеться і його вже не розпрямиш.
  • Хутро повинне дихати - упаковувати шуби і шапки, як у нас люблять, в маленькі і великі целофанові пакети, значить псувати хутро.
  • Хутро не любить спеки - ламається, і світле - блякне. У продажу є навіть спеціальні холодильні шафи для шуб, де підтримується потрібна температура і освітлення. Якщо ви не збираєтеся купляти такий холодильник, знайдіть місце, де шубі буде темно і прохолодно. З цієї ж причини не потрібно сушити шубу на батареї або феном, як у нас придумали, просто струсіть вологу і повісьте в сухому місці, хутро саме поверне собі первинну форму.
  • Хутро активно вбирає і утримує запахи - не зберігайте шубу в кухні, не паліть в шубі, не бризкайте на хутро духи і тим більше ніколи не кладіть поряд з шубою засоби від комах.

Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро

Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро
Як правильно вибрати шубу і хутро

І ще - хутро як живий матеріал володіє енергетичною пам'яттю, яку передає і на речі довкола, і на людину. Тому ні в якому разі не вішайте свою стару шубу, в якій, наприклад, потрапили в автоаварію або у якій розлучалися з чоловіком поряд з новою, в якій плануєте почати нове життя, інакше старий шлейф потягнеться за вами. Маги радять старі речі, на яких є негатив, якої би цінності вони не були, викидати або віддавати дарма, а з ними і всю погану пам'ять та енергетику, що заважає жити і розвиватися. Тоді з'явиться все - і нові гроші, і нова шуба, і новий чоловік. @md

Як вибрати шубу: відео

Додати коментар/відобразити коментарі