Як знайти свій стиль?

Як бути стильною? Одні скажуть, що для цього треба мати добрий смак, інші вважають, що потрібно вміти виділитися з натовпу. Хтось стильність обов'язково пов'язує з елегантною класикою, інші - з екстравагантністю або із спортивним стилем. Аби бути стильною абсолютно необов'язково носити лише одяг того стилю який ви обрали.

як знайти свій стиль

Адже сьогодні ми можемо бути в образі елегантної леді, завтра - ексцентричною або епатажною особою, а післязавтра стати «дівчисько-шибеником». І у всіх образах ви можете бути стильними. Людина, яка правильно підібрала одяг, манери поведінки, і у поєднанні з цим виражає свою індивідуальність - може по праву вважатися стильною. Адже не лише одяг визначає стиль, але і спосіб життя людини, манера поведінки з іншими людьми. Тому, аби бути стильною, треба вміти гармонійно сполучати одяг, взуття, макіяж, зачіску і поведінку.


Доречі, для побудови іміджу згодяться і такі інструменти, як програма для підбору зачісок Jkiwi. За допомогою цієї програми можна легко підібрати вподобану зачіску а також макіяж (колір помади, контактні лінзи і т.д.
Стильна людина знає основні новини, як в світі моди, так і в суспільстві, що дозволяє йому вибирати сучасне вбрання і підтримувати розмови на будь-які теми. Він володіє добрим смаком. Адже людина вибирає стиль, який відповідає її внутрішньому стану.

Сучасна мода диктує свої правила і з ними потрібно рахуватися. Але потрібно не лише знати нинішні тенденції, але і розпізнати, виділити в них себе, свій стиль. Люди по різному відносяться до моди і взагалі до одягу, по різному приміряють їх на себе. Модельєри і стилісти виділяють 6 таких типів відношення.

  • При естетичному типу відношення найчастіше вдається створити свій індивідуальний стиль і відповідно підкреслити смак. Таким людям властиво формувати індивідуальний стиль, оскільки у них добре розвинені естетичні відчуття.

  • Раціональний тип відношення до моди і одягу означає деяку одноманітність індивідуального стилю. Цьому типові властиво вибирати діловий, класичний або спортивний стиль. Тут можна порекомендувати використовувати менш «практичні», але романтичніші, фольклорні стилі, доповнивши їх аксесуарами.

  • Люди з байдужим типом відношення до одягу мало замислюються про стиль. Аби придбати стильні речі можна почати з неординарних стилів, наприклад, у дусі індійського сарі або японського кімоно. В цьому випадку головне розбудити емоції.
  • Наступні типи відношення до одягу більшою мірою схильні до пошуку всього нового. Мода для таких людей грає дуже велику роль.

  • Престижний тип відношення до одягу властивий людям, що віддають перевагу класичному стилю або ультрамодному авангарду. Для них головне, аби одяг купувався в дуже дорогих бутиках або замовлявся в престижних кутюрье.

  • При одержимому типі спостерігається надмірне захоплення зміною стилів. Аби не переборщити з цим потрібно утриматися від придбання купи різностильного одягу, який може ні до чого не підійти. Прагніть купувати речі двох-трьох стилів, які дозволять створити гармонійний ансамбль з вашим гардеробом.

  • Володіючи ексклюзивним типом, не слід надмірно захоплюватися авангардом. Адже далеко не для кожної обстановки він підходить. Можна спробувати створити свій ексклюзив в джинсовому, фольклорному або в діловому стилі, наприклад, використовувати неповторний костюм типу Шанель.

  • Як створити спокусливий стиль одягу: відео

    Додати коментар/відобразити коментарі