Чоловічий костюм: як вибрати ?

чоловічий костюм
чоловічий костюм
чоловічий костюм
чоловічий костюм
У ієрархії стилю хороший костюм залишається кращою візитною карткою будь-якого джентльмена. І навіть в нашу епоху повсякденного одягу і домінування casual саме костюм створює враження успіху, смаку і вишуканості.
Головне правило хорошого костюма - він повинен добре сидіти на вашій фігурі. Підібрати високоякісний костюм, здатний підкреслити індивідуальність, можна лише в хорошому салоні, де професійні консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір.

Уважно віднесіться до вибору кольору. Чим офиційніше навколишнє оточення, тим більш строгим має бути колір та загальна колірна гамма, те ж саме стосується і малюнку(принтів). Костюми сірих відтінків варто використовувати у якості повсякденних - вони, як правило, довше «живуть». Більш універсальними будуть також костюми темно-синього і темно-сірого кольору.

Плечі

Примірку необхідно розпочинати з піджака. Особливої уваги потребує спина і плечі: піджак ні у якому разі не повинен обмежувати ваші рухи, і у той же час не має бути занадто вільним. Комір повинен м'яко облягати шию. У тому разі, якщо піджак добре сидить у плечах, а нижній гудзик ви ледве можете застебнути, не намагайтеся вибирати більший розмір. Це лише додасть вам проблем. Не спішіть, поексперементуйте з костюмами для різного зросту і повноти, в кінці-кінців зверніться до професіонала за порадою. Залізне правило - хороший костюм у плечах повинен сидіти як влитий, і ви не повинні відчувати себе ні занадто вільно, ні скуто.

Талія

Сучасні молоді люди, що віддають перевагу класичному стилю, користуються сьогодні послугами індивідуального пошиття частіше, ніж будь-коли. Модельєри і дизайнери роблять піджаки більш приталеними. Пояс класичних брюк повинен бути на лінії талії.

Зап'ястя

Переконайтеся, що довжина рукава вам підходить. Якщо рукави піджака закривають сорочку, значить, вони занадто довгі. Також зверніть увагу на те, аби манжети вашої сорочки з гармонуючими запонками не дуже впадали в очі. Визначаючи довжину рукава, пам'ятайте, що він має бути коротше за манжет сорочки на 1,5 сантиметра. В дорогих костюмах гудзики на рукавах піджака завжди робочі.

Шия

Декілька сантиметрів між верхом вашого піджака і верхнім гудзиком вашої сорочки багато що можуть сказати про ваш смак. До дорогого костюма необхідна хороша сорочка; важливо, аби сорочка була цікава і помітна, бажано в класичних тонах і з французькими манжетами.

Кісточка

Брюки класичного крою дещо завужені донизу, їх традиційна ширина 22 сантиметри. Зверніть увагу на "защипи", які підкреслюють силует і дозволяють брюкам ефектно струмувати. У повсякденних робочих костюмах навіть на класичних брюках може бути манжет стандартної висоти 3,5 сантиметра. Особливо важливо вибрати брюки правильної довжини - причому враховувати слід не лише свій зріст і особливості фігури, але і те, яке взуття ви збираєтеся носити. Тому не варто купувати для ділового гардероба готові брюки з обробленим нижнім краєм. Довжина встановлюється в магазині після примірки, для кожних ваших брюк - окремо. Якщо довжина вибрана правильно, то на стрілці, трохи вище за місце, де брюки стикаються з туфлями, утворюється невеличкий залом. Брюки підшиваються з нахилом «на каблук» - з боку каблука на 1-2 сантиметри довше.

Ноги

Чи чули ви коли-небудь історію про зустріч італійських бізнесменів? У той час коли вони вітаються за руки, вони дивляться на черевики один одного. Якість черевик - один з найважливіших показників смаку і професійного статусу. Дуже важливо, аби взуття було зручним, комфортним і гармонувало по стилю. «Купуючи взуття, ви купуєте гарний настрій і працездатність, що може подвоїти ваші прибутки протягом трудового дня», - говорить Джоні Манглані, президент Uomo Collezioni.

І останнє важливе зауваження. Відрізнити костюм високої якості від менш якісного можна, швидше, на рівні відчуттів. Найдорожчий костюм ніколи не виглядатиме ідеально, якщо ви не відчуваєте себе в нім комфортно і зручно. Мабуть, у результаті ви вирішите зшити костюм на замовлення. І саме в цьому випадку ви поступите так само, як голлівудські володарі ідеальних фігур.

Бездоганний костюм практично завжди створюєтьсмя для свого власника індивідуально. Він ідеально відповідає фігурі і вражаюче зручний. Це досягається завдяки професійному крою, збірці і великому вибору тканин, не завжди доступних в магазинах готового одягу. Що ж до витрачених грошей, то вони повернуться до вас сторицею - увагою оточуюючих, вдалими контрактами і невловимим вишуканим флером.

Як вибрати костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі