Як вибрати правильні колготки (панчохи)?

модні колготки, панчохи
модні колготки
модні колготки

Які колготки в моді?

Кольорові, яскраві і колготки з усілякими малюнками вже не важають чимось авангардним або вульгарним. Навіть на ділову зустріч тепер не соромно прийти в колготках бордового кольору. Головне, аби вони гармонували із загальним вбранням. Але в світлі останніх тенденцій самі хітові кольори - чорний і білий.

Класифікація панчішних виробів за щільністю

 • Супертонкі панчохи і колготки (6 - 15 den) більше підійдуть для вечірніх туалетів в літній час.
 • Напівпрозорі або непрозорі (20 - 40 den) - для осінньо-весняного сезону.
 • Щільні з бавовною і мікрофіброю (50-150 den) - для холодних кліматичних умов.
 • Що означає кількість den?

  Це параметр щільності, що означає вагу в грамах нитки завдовжки 9 км., тобто «40 den» означає, що 9000 метрів нитки колгот важать 40 грамів. Щільність може бути різною для різних ділянок колгот. Наприклад, при щільності колгот 40 den щільність окремих ділянок - п'яти, трусиків і миска може складати 70 den. В цьому випадку колготи менше зношуються.

  Сучасні виробники створили суперколготки з ажурними трусиками, плоскими швами, що не залишають слідів на тілі, і бавовняною ластовицею, вишитою вручну. Такі колготки ідеально відповідають анатомічній будові фігури жінки. Вони нарядні і ідеальні для урочистих випадків, коли, наприклад, на вас тонке вечірнє плаття.

  Що таке «лікувальні колготки»?

  Це для тих жінок, хто страждає варікозним розширенням, хронічною венозною недостатністю. Лікувальні колготки, на відміну від просто колготок, мають градуйований тиск, що досягається не лише особливою ниткою і щільністю, але і спеціальним устаткуванням, на якому ці колготки виготовляють. Всі ці чинники створюють компресію, яка досягає максимальної сили в кісточок і поступово знижується до стегна, що істотно покращує венозний кровотік і полегшує роботу серця. За рахунок цього кров не застоюється в судинах нижніх кінцівок і ноги не втомлюються.

  На упаковці подібних медичних виробів обов'язково позначена міра тиску в області кісточок в міліметрах ртутного стовпа. Наприклад

 • еластична компресія до 17 мм. рт. ст. (40 den) показана: жінкам, що мають спадкову схильність до варікозної хвороби, а також тим, у кого характер праці пов'язаний з тривалою роботою стоячи або сидячи, - продавцям, перукарям, хірургам і т. д.;
 • від 17 до 20 мм рт. ст. (70 den) - для жінок з поверхневою формою варикозу, які проходять передопераційну підготовку, а також вагітним при набряку ніг;
 • понад 20 мм рт. ст. (140 den) - хворим після тромбозу глибоких вен.
 • На справжніх лікувальних колготках має бути круглий друк «Medically tested», що означає «Пройшли медичну перевірку».

  Для майбутніх мам

  Колготки для вагітних у верхній частині укріплені щільними еластичними вставками, які підтримують живіт. Тиск розподіляється уздовж ноги і створює ефект еластичного бинта (як і в лікувальних колготках).

  Стрункості заради

  Аби приховати черевце, що утворилося від зайвих калорій, існують так звані корректуючі колготки. У них, як правило, є щільна верхня частина у вигляді шортиков. Одна з новинок сезону - "підтримуючий" варіант з декількома поясами, у тому числі з дуже актуальним що підтягує сідниці.

  Колготки для зими

  У холодний час, як відомо, жінкам необхідно утеплюватися. Навіть під брюки краще надівати щільні колготки. Тим, хто любить носити переважно спідниці, пропонуються колготки не лише з великою кількістю den, але і з особливим складом ниток. В основному це процентний вміст бавовни, шерсті, мікрофібри. Такі колготки, як правило, малопрозорі або зовсім непрозорі. Вони можуть бути кольоровими, ажурними, з швом або без нього.

  Рекомендація: краще купувати теплі колготкі відомих фірм, нехай навіть вони коштують недешево. Інакше на колготках вже через тиждень з'являться «кругляки».

  Чоловіки теж носять це

  Виробництво колготок рік від року збільшується. Причому в рядах нових споживачів з'явилися. чоловіки. Для них почався випуск шерстяних колгот які замінюють кальсони в мороз.

  модні панчохи
  Як вибрати колготки
  модні панчохи
  модні колготки

  модні колготки
  модні колготки
  Як вибрати колготки

  модні колготки, панчохи
  Як вибрати колготки?
  модні колготки, панчохи
  Як вибрати колготки?

  модні колготки, панчохи
  модні колготки, панчохи
  Як вибрати колготки?

  Дрібниці, які варто знати

 • Колготи з мікрофіброю відрізняються бархатистою м'якістю і, як правило, дорожчі.
 • Лайкра в колготках може складати лише від 5 до 25 відсотків, в лікувальних - до 30 і не більше. Слід звертати увагу на якість упаковки, наявність адреси виробника і штрих-коди.
 • Інші назви лайкри: «Дорластан», «Еластан», «Спандекс» - загальна назва еластана в США і Канаді.
 • Для бізнес-леді, яка, по протоколу, навіть влітку не повинна оголювати ноги, існують супертонкі моделі «павутини» (6-10 den). Вони виглядають на нозі як загар.
 • Колготки та лосини, як вибрати, з чим поєднювати: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі