Чоловіча сорочка: правила вибору

Як вибрати сорочку
Чоловіча сорочка
Чоловіча сорочка
Чоловіча сорочка

Сорочки - важлива частина чоловічого гардероба. Вони личать для роботи і відпочинку, тому необхідні. Але важливо вміти правильно вибрати сорочку, аби вона личила на лише за розміром і по ситуації, але і гармонувала з костюмом. Про те, як вибрати сорочку, повинен знати кожен чоловік. Вибрати сорочку правильно не так складно, не дивлячись на велику кількість всіляких моделей. Дорогі якісні сорочки виглядають респектабельніше, їх шви краще оброблені, вони краще сидять, підтримують ваш імідж. Тому на цій деталі гардероба економити не варто. Класичний варіант сорочки буде доречний в будь-якій ситуації, легко поєднується і з брюками, і з джинсами. Саме сорочка зробить костюм повним, допоможе виглядати солідно і доглянуто, тому до її вибору потрібно підходити з усією відповідальністю.

Матеріал

Кращими сорочками вважаються ті, які зроблені з натуральних тканин, наприклад, з бавовни. Такі сорочки приємні на тілі, їх просто прати, вони дозволяють шкірі дихати. Сорочки з натуральних тканин, як правило, швидко мнуться, їх досить важко гладити. Тому для щоденної носки краще вибирати сорочки з невеликим вмістом синтетики, вони не псують якість виробу, але збільшують стійкість матеріалу до деформації.

Сорочки з натурального шовку або атласу личать для урочистих випадків, але не годяться для офісу або прогулянок. Вони швидко мнуться, в них складніше переносити спеку, але такі сорочки виглядають приголомшливо, особливо у поєднанні із смокінгом або фраком.

Синтетичні сорочки створюють багато проблем. Вони нагромаджують статичну електрику, прилипають до тіла, не виглядають досить привабливо, швидко зношуються. З іншої сторони, такі сорочки не вбирають вологу, що зробить плями поту непомітними навіть в мильну спеку, але вони і не пропускають повітря.

Останнім часом дуже популярними сталі сорочки з трикотажу. Вони можуть виглядати досить респектабельно, добре зберігають тепло, що особливо приємно в холодну пору року. Але ці сорочки зберігають свій первинний зовнішній вигляд лише при правильному догляді. Такі сорочки швидко деформуються, витягуються, на них з'являються катишки. Вони не дуже добре поєднуються із строгими костюмами.

Колір

Колірна гамма сорочок дуже велика. Для роботи личать білі або дуже світлі сорочки. Їх легко поєднувати з костюмами різних кольорів, з аксесуарами і вони личать для будь-якого випадку - будь то урочистий прийом або буденний день.

Зі всіх світлих відтінків найменш вдалим вважається колір слонової кісті. На тілі така сорочка може виглядати заношеною або навіть брудною, краще віддати перевагу дуже світлій блакитній сорочці або просто білій.

Чорні сорочки не годяться для офісу, їх прийнято надівати під час трауру, тому не варто зловживати темним кольором при виборі сорочки. Не варто вибирати і червону сорочку, якщо лише ви не зібралися йти в клуб або на пляжну вечірку. Вибирати відтінок сорочки краще виходячи з кольору обличчя. Наприклад, людям з червонуватим кольором обличчя не підійдуть рожеві і червоні сорочки, дуже блідим - жовті, зелені, сірі.

Відтінок сорочки завжди має бути на тон або два світліше за костюм, галстук має бути темніше за сорочку на тон. Таке поєднання відтінків дозволяє добитися гармонії.

Класичний малюнок для сорочки - смужка. Смужки мають бути тонкими і однотонними, чим менше відстані між ними, тим краще виглядає сорочка. Чим темніше колір смужки, тим краще.

Обережно потрібно вибирати сорочки в клітку. Тонка невелика клітка виглядає краще, ніж крупна і різноколірна клітка. Варто відмовитися від яких-небудь інших малюнків, а якщо ви сумніваєтеся, чи поєднується малюнок на сорочці з костюмом, краще вибрати однотонний варіант.

Комір, манжети і кишені

Від розміру коміра залежить те, як сидітиме сорочка. Комір буде зручним, якщо в зазор між ним і шиєю вільно входить палець. Високий комір краще вибирати, якщо ви збираєтеся на урочистий захід або хочете приховати зморшки на шиї.

Форма комірця може візуально змінити обличчя. Наприклад, класичний комір йде всім, а комір з довгими загостреними кінцями не личить людям з вузьким і витягнутим обличчям. Володарям повного обличчя не підуть короткі комірці і комірці із закругленими кінцями.

Манжети сорочки повинні доходити до кисті, бути на 1 сантиметр довше за зап'ястя. А ось від кишень на сорочках краще відмовитися. Якщо кишеня все ж присутня, вона повинна виконувати лише естетичну функцію, і не варто в кишеню складати ручки, гроші або телефон.

Як вибрати сорочку: відео

Додати коментар/відобразити коментарі