Як вибрати сукню для випускного балу: Попелюшка на балу

Випускний бал - подія, яка буває лише раз в житті і, зрозуміло, вимагає особливого, ретельного підходу до вибору вбрання. Стильна сукня для випускного балу не менше важлива, чим, наприклад, сукня весільна - і, безумовно, вона має бути настільки ж красивою. На щастя, вибір випускної сукні залишає куди більший простір для експериментів із стилем, кроєм і кольором, чим вибір весільної сукні - а це означає, що підібрати ідеальну модель набагато легше.

Коротка чи довга?

Довга сукня для випускного балу вмить перетворює свою власницю на справжню королеву вечора - врешті-решт, не даремно ж голлівудські зірки різного віку з'являються на червоній доріжці саме в довгих, пишних вечірніх сукнях. Вартує, проте, враховувати, що випускний бал - це не червона доріжка: від сукні для випускного балу необхідно куди більше, адже випускниці належить не лише позувати фотографам, але і танцювати, багато ходити і взагалі відчувати себе максимально комфортно та розкуто. В довгої сукні в такій ситуації дуже багато мінусів: якою би красивою не була довга вечірня сукня, вона практично завжди утрудняє рухи, танцювати в ній не дуже зручно, а за подолом, що торкається землі, доведеться постійно стежити. Коротка сукня для випускного балу більш вигідне придбання: вона настільки ж красива, але набагато зручніша, та і віку відповідає, мабуть, трохи більше: довгі вечірні сукні кожна дівчина ще встигне приміряти, а зіпсований випускний бал - поганий спогад на все життя.

сукня для випускного балу

Сукня для випускного балу і тип фігури

Як відомо, застава краси будь-якого ансамблю - це відповідність одягу типові фігури, і випускна сукня - ні в якому разі не виключення. Аби стати справжньою королевою випускного балу, доведеться звернути особливу увагу на пошук сукні для випускного, яка зможе одночасно і підкреслити достоїнства фігури, і приховати її недоліки.

Для типу фігури «грушка» краще всього личать сукні з вільною або навіть пишною спідницею, що приховують повні стегна. Ідеальний варіант - вишукана сукня для випускного балу з корсетним верхом без бретелей, що підкреслює груди, і вільною спідницею-«сонцем» до коліна або трохи нижче. За рахунок такого крою сукня вмить набуває деякої вінтажної чарівності.

сукня для випускного балу

Для типу фігури «яблуко» ідеальним варіантом стане сукня з дещо завищеною талією, лінія якої проходить нижче за груди, і досить вільною спідницею. Можна вибрати і оригінальніший варіант - вільну, коротку сукню з асиметричним кроєм в стилі грецької туніки. А довжина випускної сукні може бути будь-якою - від зовсім невеликої до класичної «коктейльної» довжини до коліна або навіть нижче.

У власниць великих грудей варіантів дуже багато: можна вибрати сукню, яка підкреслюватиме спокусливу пишноту грудей глибоким декольте або корсетним верхом, а можна - більш закриту, класичну, з широкими бретелями, що забезпечують додаткову підтримку грудей. Якщо ж груди здаються дуже великими і від них необхідно відвернути увагу, ідеальним варіантом стане вечірня сукня з пишною спідницею, оброблена рюшами, або ж двотонну сукню з темним верхом і яскравого відтінку спідницею.

сукня для випускного балу

Важливі деталі

Найпростіший крій і класична довжина ще не роблять сукню для випускного балу скільки-небудь банальною або нудною. Існує безліч декоративних деталей, аксесуарів і прикрас, за рахунок яких просту випускну сукню можна перетворити на дивовижно красиве вбрання. Це може бути і тонкий поясочок, що «моделює» фігуру і акцентує лінію талії, і вишиті виблискуючими стразами бретелі сукні, які самі по собі стають головною її прикрасою, і мереживні вставки, і декоративна квітка у якості брошки на грудях.

Випускні сукні 2012: фото

сукня для випускного балу

сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу

сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу

сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу сукня для випускного балу

Але найвигідніший спосіб гарантовано зробити вечір незабутнім - це вибрати сукню для випускного балу з яскравим принтом, адже лише в молодості можна експериментувати з самими трендовими, яскравими і сміливими принтами і не боятися зробити помилку.

По матеріалам bеаutynet.ru

Як вибрати плаття на випускний: відео

Додати коментар/відобразити коментарі