Як зав'язувати галстук (відео)

Чоловічий галстук давно вже став невід'ємним атрибутом ділового стилю, наявність галстука просто необхідна в різних сферах нашого життя, як би нам це подобалося чи ні, але дресс код невблаганний. І незрідка ми стикаємося з проблемою як же красиво і правильно зав'язати галстук. Насправді це зовсім не складно, потрібно лише поглянути деякі способи зав'язки красивих вузлів, трохи потренуватися і дана проблема для Вас вже не існуватиме.

Існує величезна кількість способів як зав'язати галстук, ми пропонуємо Вам познайомитися з найосновнішими, так би мовити з базовими знаннями. Цих способів Вам сповна вистачить для того, що б правильно зав'язати галстук будь-якої ширини і для будь-якого типу коміра сорочки. Пропонуємо Вашій увазі декілька детальних відео, свого роду майстер клас за кожним способом зав'язки красивих вузлів на галстуці. Якщо ж Ви самі не хочете цим займатися, або просто Вам не цікаво як зав'язати галстук, хай Ваша супутниця, дружина або подруга погляне ці нехитрі способи і радуватиме кожен ранок Вас красивим вузлом на галстуці.

як зав'язати галстук відео. Простий вузол («Четвірка»,
Four-in-hand)

Цей спосіб по праву вважається найпростішим і найпопулярнішим. Даний вузол виходить універсальним і може підійти для будь-якого коміра сорочки.

як елегантно зав'язати галстук відео. Малий вузол (Small Knot)

Прекрасно підійде для галстуків з щільної, важкої тканини, наприклад з шовку, а так само для сорочок з щільно прилеглим коміром.

як зав'язати галстук відео. Хрестовий вузол (Christensen, кристенсен, Cross Knot)

Досить стильний і елегантний вузол, він прекрасно підійде для галстуків з легкої, тонкої тканини, а так само для сорочок з високим коміром. Він трохи складніше попередніх

Віндзорський вузол (Windsor, подвійний Віндзор або повний Віндзор)

Віндзорський вузол це один з найпопулярніших способів зав'язувати галстуки, його незрідка використовують в офіційних ситуаціях, де потрібна строгість і чіткість в стилі. Віндзор можна регулювати по товщині і розміру, шляхом зміщення вузла вище або нижче по довжині галстука, але в будь-якому разі, він виходить досить великим, в порівнянні з іншими способами.

як зав'язати галстук відео. Напіввіндзор (Half-Windsor)

Трохи Більш легкий в способі зав'язки, чим подвійний Віндзор, але по своїй формі так само строгий і офіційний. Вузол виходить декщо меншим за розміром

як грамотно зав'язати галстук відео. Принц Альберт або Подвійний вузол (Prince Albert)

Це дуже компактний і витончений вузол, він підійде для сорочок з довгим комірцем. Так само в цьому випадку краще використовувати галстуки з м'якої тканини і вужчі.

Діагональний вузол (вузол Моськоні)

Вузол досить складний у виконанні, але результат вартує витрачених сил. Діагональний вузол виходить вельми елегантним і стильним, і якщо Вам удається правильно виконати даний спосіб зав'язки, то загальна увага Вам забезпечена. Складність виконання полягає в тому, що необхідно пропускати широкий кінець галстука відразу через дві петлі. Пробуйте, експериментуйте, у Вас обов'язково вийде.

Вузол Фрістайл (Free Style)

Дуже красивий, елегантний вузол для тонкого галстука, він є чимось середнім між Віндзором і простим вузлом. Досить простий у виконанні і прекрасно виглядає з класичним коміром сорочки.

New Classic вузол (Нью-классик, Новий Класичний)

Цей вузол користується величезною популярністю в Італії. При правильному виконанні, у Вас повинен вийти елегантний вузький трикутник. Даний стиль призначений для галстуків не дуже великої довжини.

Східний узел

Комір сорочки для цього вузла має бути щільно прилеглим, оскільки вузол виходить невеликим і елегантним. Галстуки для використання цього вузла мають бути легкими, з тонкої тканини.

Bow Tie, Галстук-бабочка

Звичайно ж, можна придбати метелика на гумці або застібці, але погодьтеся, вони не йдуть ні в яке порівняння з майстерно зав'язаним галстуком метеликом. Тим паче, що цей вузол не є складним, досить лише один раз поглянути і кілька разів спробувати.

А ще чого один цікавий приклад як зав'язати галстук за лічені секунди, дивимося.


По матеріалам kаtуаburg.ru

Додати коментар/відобразити коментарі